Hlavní navigace

Valentýnská hypotéka v ČSOB bez poplatku za zpracování

[Tisková zpráva] V pondělí 14. února ČSOB spouští akční nabídku hypotečních úvěrů, která nese název Valentýnská hypotéka. Předmětem této akce je odpuštění poplatku za zpracování úvěru. Nabídka platí pro všechny typy fixací. Klienti, kteří si v průběhu trvání akce zažádají o hypoteční úvěr, tak mohou ušetřit až 18 tisíc korun. Akce je platná až do odvolání.

Sdílet

„V rámci celoročních akčních nabídek přinášíme klientům zajímavou možnost ušetřit na poplatku za zpracování hypotéky nebo slevu z úrokové sazby. Od poloviny února klienti, kteří si u nás sjednají hypoteční úvěr, ušetří na poplatku za zpracování, který je zcela odpuštěn,“ řekla Ivana Bohatcová, manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB.

Valentýnská akce se nevztahuje na americkou hypotéku, předhypoteční úvěr a hypotéku do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti. Od 1. února došlo ke změnám v sazebníku ČSOB, přičemž hlavní změny se týkaly oblasti hypoték. Klienti nyní ušetří například na zpracování odhadu ceny nemovitosti, a to až 400 Kč. Dále došlo ke snížení poplatku za zpracování hypotečního úvěru, který v případě, že neběží aktuální Valentýnská nabídka, činí 0,6 % z požadované částky úvěru (namísto dřívější 0,8 %).

Navíc pokud stávající klienti mají v bance sjednáno ČSOB Aktivní konto a aktivně ho využívají, pak jim banka sleví 0,15 % na úrokové sazbě u hypotéky. ČSOB Aktivní konto je mezi klienty ČSOB oblíbené díky dostatečnému počtu transakcí zdarma v rámci konta nejen pro správu financí majitele konta, ale i pro celou rodinu. Za poslední čtvrtletí roku 2010 si ho zvolilo více jak dvě třetiny nových klientů.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).