Hlavní navigace

V rámci speciální nabídky lze ke GEniovi výhodně získat počítač

Sdílet

Praha
7. března 2002

GE Capital Bank nabízí všem klientům, kteří si zřídí GEnia, speciální nabídku, v jejímž rámci získají počítač na splátky za výhodných podmínek. Počítač je navíc klientovi zdarma dovezen a nainstalován až domů.

GEnius nabízí klientům možnost pohodlného přístupu k penězům prostřednictvím internetu. Ze zkušeností GE Capital Bank však vyplývá, že jednou z bariér většího rozšíření internetového bankovnictví je nízký počet domácností s připojením na internet. Proto se banka rozhodla vyjít klientům vstříc a umožní jim získat počítačovou sestavu s připojením na internet za výhodných podmínek.

Klienti, kteří si zřídí GEnius, mohou získat speciální nabídku GEnius. Její součástí je počítač od společnosti AutoCont v ceně 23 976 korun. V rámci speciální nabídky získá klient na kterémkoliv obchodním místě GE Capital Bank spotřebitelský úvěr od GE Capital Multiservis na nákup zmíněné počítačové sestavy na splátky. Klient splácí půjčku po dobu 24 měsíců, přičemž měsíční splátka činí 999 korun. Úvěr je tak nabízen bez jakékoli akontace a navýšení (roční procentní sazba nákladů je 0 procent).

Klient za aktivační poplatek 999 Kč získává v rámci speciální nabídky nejen spotřebitelský úvěr na nákup uvedené počítačové sestavy, ale i Internet Banku GE Capital Bank.

Společnost AutoCont zajistí všem zákazníkům, kteří si o tuto speciální nabídku požádají, i dopravu počítače až do bytu včetně instalace a proškolení zdarma. Internet Banka tak bude dostupná i pro klienty, kteří o ni mají zájem, ovšem mají zatím malou zkušenost s prací na internetu nebo s počítači všeobecně.

Pokud zákazníkovi nevyhovuje nabízená standardní konfigurace počítačové sestavy, může si po dohodě se společností AutoCont zvolit konfiguraci dle svých vlastních představ. Rozdíl ceny od standardní nabízené sestavy pak uhradí zákazník v hotovosti při instalaci.

O speciální nabídku může klient požádat na všech 192 obchodních místech GE Capital Bank. Podmínkou pro její získání je předložení občanského průkazu, druhého dokladu totožnosti a potvrzení o příjmu.

Konfigurace nabízeného počítače: AutoCont PREMIO GEnius*
procesor Intel Celeron 1 GHz
paměť 128 MB SDRAM
FDD, HDD 10 GB UltraDMA
VGA SIS
Faxmodem PCI 56k
Klávesnice, myš s kolečkem
CD ROM, audio, repro
SE MS Windowe XP Home
Monitor 15´´Relisys TE555

Jan Hainz, tiskový mluvčí GE Capital Bank

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).