Hlavní navigace

V bankomatech České spořitelny lze nyní dobít GO kredit on-line

Česká spořitelna zavedla v těchto dnech ve svých bankomatech novou službu - dobíjení GO SIM karty bez kuponu. Tato služba je určena pro majitele mobilních telefonů sítě Eurotel. Volací kredit si mohou klienti dobít on-line bez jakéhokoli poplatku ve zhruba 1070 bankomatech České spořitelny.

Sdílet

Přímé dobíjení je další bezplatnou službou, která přispěje k většímu komfortu klientů. Přes bankomat České spořitelny lze tak jednoduše, rychle a pohodlně dobít kredit, a to přímo bez kuponu. Po zpřístupnění on-line dobíjení kreditu pro uživatele mobilní sítě Oskar na podzim minulého roku nabízíme tento způsob dobíjení kreditu nyní i pro Eurotel, uvedla Marie Hešnaurová, ředitelka odboru obchodní politika kartového programu.

Bankomaty České spořitelny poskytují jak finanční transakce jako výběr hotovosti, provedení jednorázových příkazů (úhrada složenky), dobíjení mobilních telefonů, tak i informace o zůstatku na účtu klienta nebo o počtu nasbíraných bodů v Bonus programu za platby kartou. Každé dobití kreditu mobilního telefonu přes bankomat se započítává do celkového počtu bodů Bonus programu, za něž pak mohou klienti získat zajímavé odměny.

Firemní komunikace České spořitelny, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).