Hlavní navigace

Úvěr ze stavebního spoření je možné získat i v KB

V Praze 20. května 2005 - V květnu začala Komerční banka (KB) nabízet na všech svých 338 pobočkách úvěry ze stavebního spoření Modré pyramidy stavební spořitelny. Tímto krokem došlo k dalšímu rozšíření nabídky produktů a služeb KB o řádné, resp. přidělené úvěry za stavebního spoření a překlenovací úvěry, včetně novinky Hypoúvěru. KB tyto úvěry nabízí za stejných podmínek jako Modrá pyramida.

Sdílet

Každý, kdo uvažuje o úvěru ze stavebního spoření, získá na našich pobočkách stejné aktuální informace, včetně předběžného vypočtení výše úvěru, jako v prodejních místech Modré pyramidy. Do teď měli klienti KB možnost sjednat si na pobočkách KB stavební spoření. Stovky tisíc klientů, kteří tuto příležitost využili, je pro nás důkazem, že stálé rozšiřování nabídky KB je krok správným směrem. Naší strategií je nabídka stále většího počtu služeb a produktů „pod jednou střechou“ a větší propojení nabídky v rámci finanční skupiny KB, řekl Petr Blažek.

Z hlediska hypotečních úvěrů pro občany byl rok 2004 pro KB velmi úspěšným. Ke konci loňského roku KB poskytla hypotéky v objemu více než 31 miliard korun, což představuje meziroční nárůst o 40 procent.

Modrá pyramida poskytla v roce 2004 celkem 31 461 úvěrů ve výši 6,5 mld. Kč, což je proti roku předcházejícímu nárůst o 35 procent. Dobrý start v prvních čtyřech měsících, kdy poskytla již na 10 tisíc úvěrů v objemu 2,1 mld. Kč, ji řadí mezi přední stavební spořitelny na českém trhu.

Marie Petrovová
Tisková mluvčí KB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).