Hlavní navigace

Do konce října mohou drobní živnostníci a malý podnikatelé získat úvěr v ČSOB bez poplatku za jeho zřízení

Podnikatelé mohou ušetřit až 6.000,- Kč díky zajímavé nabídce ČSOB. Banka až do konce října poskytuje úvěry určené pro financování provozních potřeb či investičních záměrů podnikatelů a malých firem bez zřizovacího poplatku. Do této nabídky jsou zahrnuty následující úvěrové produkty:

Sdílet

Malý investiční úvěr je poskytován od 50 tisíc Kč až do 3 milionů Kč, jeho maximální splatnost činí 10 let. Jistina úvěru je splácena pravidelně měsíčně nebo čtvrtletně a pro podnikatele je jistě velmi zajímavá také možnost odkladu splátky jistiny na dobu až 6 měsíců. Úroky jsou spláceny pravidelně měsíčně, úroková sazba je pohyblivá. Její výše se stanovuje ve vazbě na PRIBOR a v současnosti se pohybuje od 6,6% p.a. K zajištění úvěru lze do určité výše, která se určí na základě obchodního obratu podnikatele, použít biancosměnka.

ČSOB Povolené přečerpání účtu je poskytováno od 20 tisíc Kč až do 3 milionů Kč. Povolené přečerpání se poskytuje na 1 rok, po opětovném posouzení je možné obnovit či navýšit limit opět na další roční období. Úvěr je splácen průběžně připsáním prostředků na běžný účet, ke kterému je přečerpání napojeno. Úroky jsou spláceny pravidelně měsíčně, pokud k přečerpání účtu došlo. K zajištění úvěru se používá biancosměnka.

ČSOB Splátkové povolené přečerpání účtu je poskytováno od 20 tisíc Kč až do 500 tisíc Kč, a je určeno podnikatelům, kteří díky svému oboru podnikání pracují převážně s hotovostí (maloobchod, služby, restaurace a další) a proto využívají v menší míře účet u ČSOB. Povolené přečerpání se poskytuje na 1 rok, po opětovném posouzení je možné obnovit či navýšit limit opět na další roční období. Úvěr je splácen formou splátek vždy k 20. dni v měsíci, minimálně ve výši 10% úvěrového limitu (je-li čerpán). Úroky jsou spláceny pravidelně měsíčně, pokud k přečerpání účtu došlo. K zajištění úvěru se používá biancosměnka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).