Hlavní navigace

Úspěšné prodeje společnosti CENTRAL GROUP

Společnost CENTRAL GROUP působí na českém trhu již 11 let – od února 1994 a svou širokou nabídkou a kvalitami služeb se zařadila na první místo na trhu nového bydlení. Doposud si již více než 3700 klientů vybralo některý z bytů, domů nebo parcel této firmy za svůj nový domov.

Sdílet

V současné nabídce CENTRAL GROUP je více než 2000 bytů za ceny od necelých 700 tisíc Kč v devíti lokalitách v Praze a okolí. Různá dispoziční řešení a zajímavé cenové úrovně dávají klientům možnost si skutečně vybrat to nejvhodnější nové bydlení dle svých představ.

Mezi současně nejžádanější lokality patří Nové Zahradní Město v Praze 10 a lokalita Mlynářka v Praze 5 za ceny od 26.900 Kč/m². Velmi úspěšné prodeje se také zaznamenaly v nové lokalitě Vilová čtvrť v Hostivici u Prahy. V druhé etapě, která je v nabídce od března tohoto roku, je již více než 25% bytů prodáno.

K nejžádanějším možnostem financování bytů patří úvěrový program 100.000 + SPLÁTKY, který se vztahuje na všechny bytové lokality v nabídce firmy. V rámci tohoto programu stačí klientovi k pořízení nového bytu v Praze od CENTRAL GROUP jen 100.000 Kč. Následně, až po dokončení bytu, začne klient splácet hypotéční splátky od necelých 5.000 Kč.

Rodinné domy s pozemky jsou v akční letní nabídce v 11 lokalitách v Praze a okolí. Mezi nejžádanější stavby patří dům nové generace KLASIK 4 a PROGRES 8. Domy z typové řady KLASIK se nacházejí v Líbeznici, Hostivici u Prahy a v Praze 5 – Slivenci za ceny od 3,6 milionu korun. Domy z typové řady PROGRES jsou v nabídce v Průhonicích, Hostivici u Prahy a v Praze 6 – Suchdole za ceny od 7,3 milionu korun.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.

Miluše Netolická
obchodní ředitelka CENTRAL GROUP a.s

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).