Hlavní navigace

USF ČR přijala nové členy a posiluje svou pozici v oblasti profesního sdružování

[Tisková zpráva] Řady Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF ČR) k prvnímu prosinci 2009 rozšířily další dvě společnosti – JPL SERVIS, s.r.o. a Top Consultant, s.r.o. Celkem tak sdružení reprezentuje již šestnáct finančně zprostředkovatelských a poradenských společností.

Sdílet

Další rozšíření Unie je součástí dlouhodobé strategie zaměřené na spolupráci s progresivními subjekty s vysokým standardem služeb. Noví členové získají bezprostředně po svém vstupu podíl na rozhodování v rámci rady USF a budou zastoupeni i v jednotlivých pracovních sekcích. Budou tak přímo zapojeni do probíhajících diskuzí o budoucích podmínkách trhu finančních služeb v ČR.

Ing. Igor Bielik, předseda představenstva USF, komentuje nejnovější vlnu rozšíření takto: Jako profesní sdružení dlouhodobě usilujeme o co nejvíce reprezentativní zastoupení relevantního segmentu trhu, který je v našem případě vymezen splněním prosazovaných kvalitativních standardů finančních zprostředkovatelů a poradců. Opakovaně se utvrzuji v diskuzích s kolegy z oboru, že zájem o členství v naší Unii vzrůstá a dle našeho názoru je zde silný potenciál pro další profesní angažovanost. Ačkoliv bychom mohli být spokojeni se stávajícím počtem členů, nadále vítáme nové kolegy a spolu s nimi roste i naše odpovědnost – ať už jde o uchování demokratičnosti rozhodování nebo jejich reprezentování vůči veřejné správě i našim dalším asociačním partnerům.

Pavlína Luksová za společnost JPL SERVIS, s.r.o. ke svému přijetí za člena USF uvádí: Jsem ráda, že nám bylo umožněno stát se členy USF ČR. Členství je určitou zárukou kvality pro naše klienty, ale také závazkem i přínosem pro poradce, kteří poskytují poradenskou činnost na profesionální úrovni.

Lenka Zálešáková za společnost Top Consultant, s.r.o. dodává: Jsme rádi, že se můžeme stát součástí USF a vyjádřit tak oficiálně postoj naší společnosti k poradenské práci, klientům i situaci na finančním trhu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).