Hlavní navigace

UNIQA pojišťovna nabízí nové jednorázově placené životní pojištění

Od 1. července je v prodeji nové jednorázové životní pojištění pro případ smrti nebo dožití od UNIQA pojišťovny, nazvané AKORD GARANT. Smyslem nového produktu je obohatit dosavadní nabídku veřejnosti o lukrativní finanční nástroj, o který je v poslední době na trhu velký zájem: AKORD GARANT se sjednává na dobu 5 až 8 let a UNIQA pojišťovna pro něj zaručuje technickou úrokovou míru ve výši 3,5 % ročně.

Sdílet

AKORD GARANT umožňuje klientům chránit se proti nepříznivým životním situacím a především současně zhodnotit vložené prostředky lepším způsobem, než jaký mohou očekávat u bankovních vkladů, navíc s garancí úroku po celou dobu trvání smlouvy. AKORD GARANT doplňuje řadu produktů v rámci kompletního životního programu AKORD, jehož prodej odstartovala UNIQA v březnu 2002. UNIQA pojišťovna chce s novým produktem oslovit klienty, kteří disponují volnou finanční rezervou, kterou nebudou v blízké době potřebovat, a chtějí využít mimořádné příležitosti ji velmi výhodným způsobem zhodnotit.

O společnosti UNIQA Group Austria a UNIQA pojišťovně

Nejsilnější rakouská pojišťovna s tržním podílem okolo 23 % se v souladu se svým strategickým záměrem stát se silným středoevropských pojistitelem etablovala již na trzích 10 dalších zemí: v ČR, Chorvatsku, Itálii, Lichtenštejnsku, Maďarsku, Německu, Polsku, na Slovensku, ve Švýcarsku a Španělsku. V loňském roce dosáhla historicky nejlepšího výsledku, když na pojistném inkasovala přes 3,03 miliardy EUR a meziročně takřka zdvojnásobila zisk na 60 milionů EUR.

Součástí UNIQA Group je i UNIQA pojišťovna, která loni oslavila 10. výročí na českém trhu. Stabilně patří mezi 10 nejsilnějších pojišťoven. Rok 2003 patřil i v České republice k nejúspěšnějším, když UNIQA pojišťovně vzrostlo předepsané pojistné o 37 % na 2,45 miliardy korun. Nedávno jí byl potvrzen agenturou Standard & Poor´s vysoký rating BBBpi, který patří k nejvyšším na českém pojistném trhu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).