Hlavní navigace

Union banka prodá nájemní smlouvy a vybavení vybraných poboček

Nejpozději do pondělí 24. listopadu 2003 mohou zájemci podávat návrhy ve veřejné obchodní soutěži, kterou vyhlásila Union banka na prodej souboru věcí, práv a povinností vybraných obchodních míst. Inzerát o vyhlášení veřejné obchodní soutěže byl zveřejněn v dnešním vydání Hospodářských novin.

Sdílet

Některá obchodní místa budou zcela zlikvidována. Jiná pracoviště, která jsou v nemovitostech vlastněných bankou, se prodávat prozatím nebudou, sdělil při této příležitosti tiskový mluvčí banky Robert Korselt, který dále pokračoval: Do soutěže je zařazeno 23 míst, kde Union banka byla v nájmu prostor a majitelé budov souhlasí s přechodem práv na jiný subjekt. V soutěži je i šest poboček, kde se bance nepodařilo získat souhlas vlastníků k prodeji užívacích práv, takže budou nabídnuty pouze movité věci. O způsobu prodeje rozhodl Krajský soud v Ostravě svým rozhodnutím ze dne 31. října 2003. Užívací práva a movité věci se budou prodávat jednotlivě po pobočkách.

Seznam obchodních míst, zařazených do veřejné obchodní soutěže:

Brno (Kotlářská, Masarykova), Břeclav, Dobřichovice, Hodonín, Cheb, Jeseník, Kroměříž, Mariánské Lázně, Ostrava, Pardubice, Poděbrady, Praha (Národní, Smíchov, Na Křečku), Tábor, Uherské Hradiště, Vsetín, Zábřeh na Moravě, Zlín (Gahurova, T. Bati), Znojmo, Jihlava

Seznam obchodních míst, kde předmětem veřejné obchodní soutěže jsou pouze movité věci:

Hustopeče, Kyjov, Mladá Boleslav, Olomouc, Praha (Jindřišská, Seifertova)

Podrobné informace o veřejné obchodní soutěži zájemci naleznou na internetové stránce banky www.union.cz v odkazu „Soubory ke stažení“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).