Hlavní navigace

UniCredit společně na MSV 2009

Skupina UniCredit bude prezentovat nabídku služeb UniCredit Leasing a UniCredit Bank na společném stánku v době konání 51. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně 14. – 18. září. Na brněnském strojírenském veletrhu se tyto společnosti na jednom stánku návštěvníkům představí poprvé. Stánek UniCredit je umístěn v pavilonu Z - 093. Na programu budou nejen odborné konzultace, ale i turnaj ve stolním fotbale.

Sdílet

Vzhledem k tomu, že se kompetence jednotlivých společností ve finanční oblasti velmi dobře doplňují, náplní přítomnosti obou firem na MSV v Brně je zastávat především poradní roli ve vztahu ke stávajícím i potenciálním klientům. Na místě budeme informovat o nových možnostech leasingu po daňových změnách, spolupráci s Evropskou investiční bankou a objasníme, jak může leasing pomoci při financování rozvoje nebo obnovy firem, měst i obcí, řekl Jaroslav Jaroměřský, místopředseda představenstva a výkonný ředitel UniCredit Leasing.

UniCredit Bank má v České republice velmi silné postavení v korporátním bankovnictví, kde zejména exportně orientované firmy hrají důležitou roli. Veletrh v Brně bude pro mnohé naše zákazníky branou k dalším kontraktům, které budou v dnešní době financování s nelehkou strukturou potřebovat k udržení jejich pozice na trhu, uvedl generální ředitel UniCredit Bank Jiří Kunert.

Odborné poradenství

Experti na leasing návštěvníkům poradí, jak nejlépe financovat operativní aspekty firem, jako je leasing automobilů, pracovních strojů i celých technologických celků, nemovitostí a ostatních zařízení. Zájemcům objasní rovněž výhody operativního a finančního leasingu a především navrhnou optimální řešení financování konkrétních projektů.

Na místě budou k dispozici také odborníci v oblastech obchodního a exportního financování, treasury, cash managementu a elektronického bankovnictví, kteří poradí zájemcům jak financovat podnikatelské projekty. Návštěvníci budou moci načerpat nové informace o financování z EU fondů prostřednictvím konzultantů Evropského kompetenčního centra.

V dnešní nelehké době, kdy je obtížné vytvářet nové obchodní příležitosti, se obě firmy snaží přiblížit svým zákazníkům. Chceme podpořit naše klienty v době, kdy vítězství v tendru a získání zakázky je mnohem obtížnější, avšak stále stejně důležité, říká k účasti ředitelka Global Transaction Banking UniCredit Bank Jana Kytlicová.

Na stánku také ve sportovním duchu

Od 1. července 2009 se UniCredit stala na následující tři sezóny (2009–2012) oficiálním sponzorem Ligy mistrů UEFA. Skupina UniCredit již má na kontě úspěšné sponzorství významných sportovních akcí, avšak Liga mistrů UEFA představuje pro UniCredit novou kapitolu ve sportovním sponzorství. Nikoho proto nepřekvapí, že návštěvníky stánku čeká zajímavý program a možnost dopřát si sportovní adrenalin v podobě turnajů ve stolním fotbale, které se nesou v duchu sponzorství UniCredit Bank ligy mistrů UEFA. Rovněž stánek převzal některé prvky, jako například barevnost, charakteristické pro Ligu mistrů UEFA.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).