Hlavní navigace

UniCredit pojišťovací makléřská zprostředkovala v roce 2007 pojistné ve výši 1,401 mld. Kč

UniCredit pojisťovací makléřská zprostředkovala v loňském roce pro klienty společnosti UniCredit Leasing a jejích dceřiných společností – UniCredit Fleet Management a Renault Leasing – pojistné v celkovém objemu 1,401 mld. Kč. Největší podíl tvoří havarijní pojištění (56 % objemu zprostředkovaného pojistného) a povinné ručení (27 %). Více než pětina klientů využila v roce 2007 uzavření pojistné smlouvy i po skončení smlouvy o financování.

Sdílet

Pojišťovací makléř společnosti UniCredit Leasing patří mezi nejvýznamnější pojišťovací zprostředkovatele. Potvrzuje to celkový objem zprostředkovaného pojistného za předchozí rok, který v součtu za celou skupinu UniCredit Leasing činil 1,401 mld. Kč. V roce 2006 činil objem zprostředkovaného pojistného 1,294 mld. Kč. „V meziročním srovnání jsme tak dosáhli více než 8% růstu,“ upřesňuje Ivan Starovič, výkonný ředitel společnosti.

UniCredit pojišťovací makléřská poskytuje pojistné služby včetně podpory při likvidaci pojistných škod pro mateřskou společnost UniCredit Leasing a její další dceřiné společnosti – UniCredit Fleet Management a Renault Leasing. Klientům poskytuje výhodnější pojistné sazby, než jsou obvyklé ceny individuálních pojistek. „V roce 2007 jsme rovněž rozšířili nabídku pojistných produktů o pojištění schopnosti splácet, a to ve spolupráci s pojišťovnou AIG, a pojištění GAP s pojišťovnou UNIQA,“ dále dodává Ivan Starovič.

V listopadu loňského roku změnila společnost, stejně jako mateřská firma, své jméno z původního CAC pojišťovací makléřská na UniCredit Leasing pojišťovací makléřská. V únoru letošního roku se novým jednatelem stal pan Ivan Starovič.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).