Hlavní navigace

UniCredit Bank věnovala 50 000 Kč nejlepšímu mladému fotografovi na Prague Foto v rámci UniCredit Bank Young Photo Award 2008

UniCredit Bank, generální partner 1. ročníku fotografického veletrhu Prague Foto, věnovala v rámci ocenění UniCredit Bank Young Photo Award 2008 nejlepšímu mladému fotografovi do 35 let částku 50 000 Kč. Cenu vítězce Tereze Vlčkové, studentce Institutu tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě a Ateliéru reklamní fotografie na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, předala za UniCredit Bank Marie Wojciková.

Sdílet

„Věříme, že díky novému ocenění UniCredit Bank Young Photo Award se nám podaří inspirovat mladé a nadějné fotografy a přesvědčit je k účasti na podobných veletrzích a soutěžích, a pomůžeme tak české fotografii nacházet nové hodnotné tváře uměleckého světa,“ uvedla na adresu prvního ročníku ocenění UniCredit Bank Young Photo Award Marina Votrubová, privátní bankéř UniCredit Bank, mimo jiné jedna z porotců soutěže.

Partnerství nového fotografického veletrhu Prague Foto zapadá do tradice systematické podpory, kterou UniCredit Bank vždy věnovala a věnuje oblastem kultury a umění. UniCredit Bank je tak mimo jiného pro rok 2008 také partnerem Národní galerie v Praze, Galerie Rudolfinum či hlavním partnerem Moravské galerie v Brně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).