Hlavní navigace

UniCredit Bank hlásí rekordní zájem o Program DUET

[Tisková zpráva] Po dvou měsících od uvedení této novinky na trh vložili klienti do Programu DUET (dříve DUO) více než půl miliardy korun. Program DUET unikátním způsobem kombinuje termínovaný vklad a pečlivě vybranou investici. Klient získá termínovaný vklad s garantovaným výnosem 2,5 % pro první šestiměsíční období a potenciál vyššího výnosu díky zvoleným investičním produktům z široké nabídky fondů Pioneer (s výjimkou fondů peněžního trhu) nebo strukturovaných dluhopisů UniCredit Bank.

Sdílet

V reakci na požadavky klientů, kteří vyžadují co nejbezpečnější formy zhodnocení volných finančních prostředků v kombinaci se zajímavým výnosem, přišla UniCredit Bank v září 2010 na trh s Programem DUO (aktuálně DUET). Minimální investice v případě Programu DUET činí 300 tisíc Kč a je stejným dílem rozložena na depozitní (termínovaný vklad) a investiční část. UniCredit Bank uvedla na trh novinku s časovým omezením. Očekávaný zájem jak stávajících klientů, tak i nových potenciálních zákazníků se potvrdil.

„Poslední týdny nám ukázaly, že klienti vedle zvýhodněného termínovaného vkladu oceňují zejména širokou nabídku investičních příležitostí Programu DUET, tvořenou více než 50 fondy Pioneer a strukturovanými dluhopisy UniCredit Bank. Nejvyužívanějšími produkty investiční části se staly obligační a zajištěné fondy Pioneer a zejména Strukturovaný dluhopis Quattro forte 2013,“ komentuje poptávku Ondřej Lokvenc, manažer Segmentu Personal Banking UniCredit Bank.

Kombinace termínovaného vkladu a investiční části umožnila klientům mimo jiné investovat i do Strukturovaného dluhopisu Quatrtro forte 2013 s tříletým investičním horizontem, 100% garancí návratnosti a možností podílet se na posilování koše měn komoditně silných zemí. Samotný Strukturovaný dluhopis Quatrtro forte 2013 vyvolal přitom v posledních týdnech rekordní zájem o strukturované dluhopisy vydávané UniCredit Bank CZ. Díky Programu DUET však klienti zároveň získali zvýhodněný termínovaný vklad, ze kterého budou mít peníze dostupné již po 6 měsících.

„Potvrzuje se tak, že klienti preferují možnost volby ze široké nabídky investičních příležitostí a ochranu investice s možností zajímavého zhodnocení,“ doplňuje Ondřej Lokvenc. Mezinárodní zkušenost v rámci skupiny UniCredit Bank ukázala, že tato zvýhodněná kombinace oslovuje zejména bohatší a  konzervativní klienty, kteří chtějí mít jistotu vysokého výnosu depozitního produktu a zároveň nechtějí přijít o příležitost podílet se na očekávaném růstu, který poskytují investiční produkty.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).