Hlavní navigace

UniCredit Bank garantuje u nového spořícího produktu Program DUET PLUS výnos 5 % p.a.

[Tisková zpráva] Garantovaný výnos 5 % p.a. nabízí UniCredit Bank klientům, kteří si sjednají nový produkt Program DUET PLUS.

Sdílet

Spořicí novinka kombinuje jednorázový tříměsíční termínovaný vklad vedený v českých korunách s nejvyšší úrokovou sazbou na trhu a investici do vybraných podílových fondů Pioneer. Klienti vyžadují bezpečnou formu zhodnocení volných finančních prostředků se zajímavým výnosem a jako reakci na tuto poptávku přišla UniCredit Bank již v říjnu minulého roku s Programem DUET kombinujícím vysoko úročený termínovaný vklad a investici. Tato novinka se od svého uvedení na trh setkávala s velkým zájmem stávajících i nových klientů.

„V reakci na přání našich klientů a poptávku na trhu jsme se snažili dále zpestřit nabídku, co se týče vysokého výnosu, dostupnosti a atraktivnosti investice. Proto jsme se rozhodli nabídnout nejvyšší sazbu na trhu na tříměsíčním termínovaném vkladu ve výši 5 % ročně v kombinaci s pečlivě vybranými podílovými fondy, které mohou oslovit i klienty bez jakýchkoli investičních zkušeností,“ uvedl manažer segmentu Personal Banking Ondřej Lokvenc.

Minimální investice v případě Programu DUET PLUS činí pouze 60 tisíc Kč a je stejným dílem rozložena mezi depozitní a investiční část. Výhodou je, že tříměsíční termínovaný vklad má garantovaný nadstandardní výnos 5 % ročně a prostředky jsou rychle k dispozici – klient je nemusí vázat na delší dobu, jak je běžné na trhu. Široká nabídka podílových fondů zajišťuje každému klientovi libovolný výběr dle svého přání a preferencí a výrazně převyšuje tržní standard. UniCredit Bank očekává velký zájem jak stávajících klientů, tak i nových potenciálních zákazníků.

„Nabídka je výjimečná nejen vyšší sazbou, ale i kvalitou vybraných podílových fondů skupiny Pioneer Investments v ČR. Klienti mohou získat v korunové třídě mimo jiné 2 vlajkové fondy s dlouhou a úspěšnou historií, jako jsou Pioneer Funds – U.S. Pioneer Fund (lucemburský klon třetího nejstaršího podílového fondu na světě a jediného, který dosáhl zhodnocení milión procent od svého založení v roce  1928) nebo dluhopisový fond Pioneer Funds – Strategic Income (jeden z největších dluhopisových fondů s aktivy přesahujícími  2,7 miliardy dolarů). Klienti tak mohou mít podíl na úspěchu amerických společností, jako jsou například slavné společnosti Microsoft, IBM, Intel a fondy jsou zároveň zajištěny proti měnovému riziku do české koruny,“ dodal Ondřej Lokvenc.

Bližší informace o výhodnosti a možnosti založení tohoto produktu mohou klienti získat na všech pobočkách UniCredit Bank a UniCredit Bank Expres.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).