Hlavní navigace

Uleťte s easyJetem před fotbalovým šílenstvím

Patříte mezi takzvané fotbalové vdovy? Máte strach, že už za pár dní usedne vaše drahá polovička, rodina, přátelé, zkrátka všichni před televizní obrazovky nebo se do fotbalového Německa přímo vypraví a vy zůstanete sama? Že vás to fotbalové šílenství vůbec nebere a nejraději byste někam utekla? Nechte se zlákat a vyberte si z následující nabídky zaručeně nefotbalových aktivit v místech, kam se můžete podívat za dobrou cenu s easyJet. Prostě uleťte. www.easyjet.com.

Sdílet

Londýn – Letní výstava Královské akademie umění

Co se schopnostmi a výkony fotbalových borců, přileťte se podívat na opravdové talenty na Letní výstavě Královské akademie umění v Londýně. Na letošním již 238. ročníku této největší světové výstavy současného umění budou vystavena sochařská díla, malby, kresby, fotografie i architektonické modely jak začínajících, tak slavných umělců. Letos budou nejlepší práce oceněny odměnami v celkové hodnotě 70 tisíc liber. Výstava potrvá od 10. do 25. června.

Ochutnejte Londýn

Akce „Ochutnejte Londýn“ bude probíhat od 15. do 18. června ve slavném Regent´s Parku. Nejen že vám čtyřicet prestižních restaurací a jejich šéfkuchařů nabídne k ochutnání svoje vyhlášené speciality, i vy sami dostanete možnost předvést svoje kulinářské umění anebo se lecčemu přiučit při jejich názorných ukázkách. Více informací najdete na www.tasteoflondon.co.uk

Londýn – West End živě

West End se vrací LIVE na Leicesterské náměstí s oslňujícími muzikály Chicago nebo The Lion King. Půjde ale o mnohem víc – od fantastických hudebních a tanečních vystoupení, až po interaktivní výstavy a další aktivity pro celou rodinu po celý víkend 17. a 18. června.

Londýn – Tenisový turnaj ve Wimbledonu

Nejlepší tenisoví hráči z více než šedesáti zemí světa se od 26. června do 9. července utkají o ty nejprestižnější tenisové tituly na slavném wimbledonském turnaji. Z původní akce v roce 1877 připomínající spíše zahradní slavnost, které se tehdy zúčastnilo jen pár stovek diváků, je dnes jedna z nejvyhledáva­nějších událostí pro více než 500 tisíc tenisových příznivců přímo na místě a dalších několika milionů před televizními obrazovkami.

Newcastle – Dostihové závody The Northumbeland Plate

Dostihové závodiště v Newcastlu bude 25. června hostit jednu z nejzajímavějších akcí v severní Anglii – The Northumbeland Plate. Tento den plný módy, společenských aktivit, dostihového závodění a hlavně zábavy ve znamení příjemné atmosféry zahradní party si nesmí nechat ujít celá rodina.

Basilej – Největší tobogán světa v Europa Parku

Není nic snazšího než vzít vaše děti na největší evropský Silver Star tobogán v německém Europa Parku, který leží pouhých 40 minut cesty od letiště v Basileji. Navíc tento rok přibylo v parku dalších šest nových skluzavek – skutečné terno pro malé i velké odvážlivce a milovníky vodních atrakcí.

Na letiště v Londýně Gatwick, Londýně Stansted, Newcastlu i Basileji létají přímé linky easyJet z Prahy. Nejlepší ceny získáte, když si rezervujete místo v letadle co nejdříve. www.easyjet.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).