Hlavní navigace

Účty Komerční banky pro mladé klienty nabízejí zhodnocení 2,5 %!

[Tisková zpráva] Studenti a děti získají od Komerční banky nová zvýhodnění. V současné době je na trhu nejatraktivnější úroková sazba ve výši 2,5 % ke spořicímu účtu G2 a také k Dětskému kontu Beruška.

Sdílet

Studenti zajímající se o spoření si ke svému účtu G2 mohou otevřít spořicí účet. Ten je od zůstatku ve výši 50 000 Kč úročen 2,5 % sazbou. Nejde však o jedinou výhodu pro studenty. Komerční banka nabízí také jeden výběr z bankomatů v zahraničí měsíčně zdarma.

Studenti jsou spořiví. Z průzkumu provedeného mezi staršími studenty vyplývá, že druhý a třetí bankovní produkt, který si zřídí po otevření běžného účtu, je účet u stavební spořitelny a spořicí účet, uvedl vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Radko Belada.

Vedle studentů získali od listopadu 2009 i nejmenší klienti „dárek“ od Komerční banky a to zvýšení maximálního úročení u dětského konta Beruška na 2,5 % pro zůstatky od 5 000 do 30 000 Kč.

S tímto úročením zůstane Komerční banka i nadále volbou číslo jedna pro mnoho klientů. Více než 170 tisíc otevřených dětských kont ukazuje důvěru, kterou klienti v Komerční banku mají, dodal Radko Belada.

*

Konto G2 je účet připravený na míru potřebám mladých lidí a studentů od 15 do 30 let. V jeho nabídce je nejen stylová, průhledná platební karta s cestovním pojištěním a všemi výběry z bankomatů KB zdarma, ale také debet až 20 000 Kč, telefonní, internetové a mobilní bankovnictví a platby zdarma. Nechybí ani příspěvek 200 Kč na ISIC kartu a na aktivní uživatele konta čeká roční bonus 333 Kč.

Dětské konto je určeno dětem od narození do 15 let, vedení je zdarma, vklady a výběry také. K dispozici je aplikace internetového bankovnictví mojebanka pro pasivní náhled na účet. Od 8 let může dítě dostat zdarma platební kartu pro výběry z bankomatů KB. Při založení navíc obdrží dárek – plyšovou berušku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).