Hlavní navigace

Účet Handicap Poštovní spořitelny je Finančním produktem roku 2005

Účet pro postižené Handicap byl vyhlášen Finančním produktem roku 2005. Cenu uděluje každoročně vydavatelství Computer Press v několika kategoriích pro produkty, které jsou něčím výjimečné.

Sdílet

Účet Handicap je jediným účtem v nabídce českých bank, který je určen postiženým lidem. Má speciálně nastavenou cenovou politiku tak, aby si ho mohl dovolit opravdu každý. Zásadně cenově zvýhodněno je například elektronické bankovnictví, které je pro handicapované obzvláště vhodné. Například platební příkaz stojí u Handicapu 50 haléřů. Zdarma je k účtu zřízení a vedení kontokorentu, uvedl Libor Svoboda, produktový manažer Poštovní spořitelny.

Zájem o účet Handicap stále roste, v současnosti jich vedeme bezmála 10 tisíc. Předpokládám, že konkurence v blízké budoucnosti náš produkt okopíruje, doplnil Libor Svoboda.

Poštovní spořitelna se zaměřuje i na segmenty, které ostatní banky opomíjejí. Vedle postižených jsou to například senioři nebo neziskové organizace, pro než má speciální nabídku. V roce 2004 Poštovní spořitelna jako první banka v ČR nabídla účet mladým lidem pod 15 let – účet Mini. Tento produkt konkurenti okopírovali a dnes je v i nabídce ostatních bank.

Ocenění Nejlepší produkty roku vyhlašuje každoročně vydavatelství Computer Press v různých kategoriích – vedle finančních produktů také například v oblasti mobilních telefonů, informačních technologií a podobně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).