Hlavní navigace

Účastníci soutěže Era Živnostník roku dostanou od Ery účet k podnikání zdarma

[Tisková zpráva] Era, která se stala titulárním partnerem prestižní soutěže Era Živnostník roku 2011, připravila pro všechny její účastníky speciální nabídku. Tou je možnost zřídit si Era účet k podnikání s vedením účtu na jeden rok zdarma.

Sdílet

Vítězové krajských kol budou mít tento účet k dispozici s poplatkovými prázdninami po dobu jednoho roku, na finalistu čeká navíc ještě vklad ve výši 50 tisíc korun.

Era se dlouhodobě zaměřuje na malé a střední podnikatele, proto se rozhodla do soutěže Era Živnostník roku 2011 vstoupit. „O významu malých a středních podniků i jejich podpoře se mluví velmi často. Skutečnost, že například vyváží již přes polovinu tuzemské produkce, je ohromující. Jsme rádi, že můžeme prostřednictvím této soutěže získat další cenné informace o českých živnostnících, abychom jim dokázali nabídnout služby a produkty, které jsou dostatečně jednoduché, ale současně co nejužitečnější,“ popisuje Lenka Machovcová, manažerka segmentu SME Poštovní spořitelny.

Nově byla v rámci soutěže Era Živnostník roku 2011 zřízena cena Era Nejlepší účetní roku 2011. „Mravenčí práce účetních je v Čechách stále dosti opomíjená a nepříliš doceněná. Proto jsme se rozhodli společně s organizátory soutěže zavést tuto novou kategorii,“ vysvětluje Lenka Machovcová. Na vítěznou účetní čeká cena v podobě založení Era účtu k podnikání s vkladem ve výši 10 tisíc korun a s poplatkovými prázdninami na jeden rok.

Přihlášky do soutěže lze podávat do 15. července. Více informací a přihlašovací formulář naleznete na www.zivnostni­kroku.cz.

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků. Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).