Hlavní navigace

Triglav pojišťovna zítra otevírá nové prostory v centru Liberce

[Tisková zpráva] Triglav pojišťovna zítra slavnostně odhalí zbrusu nové prostory oblastní agentury v Liberci. Pobočka byla nově přestěhována přímo do centra severočeské metropole, díky čemuž je snadno dostupná pro všechny klienty z regionu. Cílem přestěhování agentury do atraktivní lokality je poskytnout zákazníkům i partnerům kvalitnější servis.

Sdílet

Zástupci liberecké pobočky Triglav pojišťovny začnou od zítřejšího dne oficiálně sídlit na Sokolovském náměstí v centru města. Moderní prostory jim poskytnou špičkové zázemí a zároveň příjemné prostředí pro zákazníky. Nová adresa přinese především lepší dostupnost služeb pojišťovny, klientům nabídne bezproblémovou možnost parkování a přehlednou navigaci k sídlu oblastní agentury. Změnou adresy tak pojišťovna maximálně posílila spádovost pobočky pro celé území severních Čech.

„Hlavním důvodem pro přestěhování sídla naší agentury bylo zpřístupnění služeb co největšímu množství klientů a posílit tak obchodní potenciál naší pojišťovny na severu Čech. Jedná se o průmyslovou oblast, region proto vnímáme jako velmi zajímavou obchodní příležitost,“ sdělila Ludmila Kučerová, vedoucí liberecké pobočky Triglav pojišťovny. „Liberecko bylo navíc výrazně zasaženo srpnovými povodněmi. Naší motivací v nových prostorách pobočky je tedy nabídnout místním obyvatelům takové pojištění, aby si mohli řádně zajistit svůj majetek,“ doplnila Kučerová.

Triglav pojišťovna v Libereckém kraji registruje velký zájem především o autopojištění. Úkolem oblastní agentury pro nadcházející rok tak bude navýšit produkci v oblasti občanského pojištění a nabídnout klientům kvalitní a cenově zajímavé produkty. Nová pobočka v centru Liberce by měla vzhledem ke své poloze napomoci k nárůstu zájmu o pojištění domácnosti, nemovitostí či úrazové pojištění.

„Ke zkvalitňování služeb a změně sídla nedochází pouze na Liberecku. Aktuálně se na atraktivnější adresu do centra města stěhuje i pobočka v Pardubicích a začátkem prosince dojde i k přestěhování oblastní agentury v Olomouci,“ uvedl Daniel Otta, regionální obchodní ředitel Triglav pojišťovny. „Na začátku prosince se budou rovněž rozšiřovat prostory oblastní agentury v Praze, kde se nově vytvoří samostatné pracoviště klientského centra,“ upozornil Otta.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).