Hlavní navigace

T-Mobile hodlá výrazně zvýšit svůj podíl na trhu

50 haléřů za volání o víkendu! Levnější než pevná linka. Konečně něco pro studenty! Nejvýhodnější paušál s volnými minutami a SMS. Twist Home – nejen pro cizince nejnižší ceny zahraničních hovorů.

Sdílet

Praha, 1. září 2003 – Trh je již nasycen, ale pravá bitva o zákazníky teprve začíná. V ní zvítězí ten, kdo zákazníkům nabídne nejvyšší hodnotu za jejich peníze, uvedl novou strategii společnosti T-Mobile její marketingový ředitel Jiří Dvorjančanský. T-Mobile proto bude přinášet speciální služby jednotlivým skupinám zákazníků za maximálně výhodné ceny. Dnes představená nabídka je prvním krokem této strategie a řada dalších novinek se připravuje na následující podzimní měsíce.

Tarif Víkend +

Moto: V sobotu a v neděli mám konečně čas a chuť obvolat všechny své známé.

Pouhých 50 haléřů za minutu budou stát hovory o víkendech a o svátcích v rámci sítě T-Mobile každého zákazníka, který využívá některý z aktuálně nabízených tarifních programů*: stačí si k němu aktivovat tarif Víkend +. Za měsíční paušál ve výši 29 Kč tak může využít nejvýhodnější víkendové volání na trhu, a to i v porovnání s cenou za místní hovor v pevné síti. Od 15. září do 15. listopadu tohoto roku si navíc zákazníci zavolají za pouhý padesátník bez nutnosti aktivace a platby uvedeného paušálu. Každý uživatel tak sám nejlépe zjistí, nakolik je pro něj služba výhodná a zda si ji po skončení této speciální nabídky aktivuje.

(Cena 0,50 Kč je uvedena bez 5% DPH.)

* Jedná se o 3G tarify (Tarif 20 Start, Tarif 20 Start Hit, Tarif 80, Tarif 80 Hit, Tarif 200, Tarif 200 Hit, Tarif 400, Tarif 400 Hit, Tarif Student).

Tarif Student

Moto: V létě jezdím na brigádu do Anglie, přece nebudu během prázdnin platit paušál.

Až na dvanáct týdnů mohou studenti přerušit používání své karty s aktivovaným tarifem Student, aniž by po tuto dobu museli platit měsíční paušál. Ten činí bezkonkurenčních 190 Kč a zákazník s ním získává padesát volných minut na volání do všech sítí v ČR a 30 volných SMS odeslaných do sítě T-Mobile. Kromě toho nabízí tento studentský tarif také „ochutnávky zdarma“ neboli možnost zdarma odeslat tři multimediální zprávy, stáhnout si tři různé motivy (například zvonění, logo, Java hru) z nabídky Downloads na t-zones a najít tři objekty v rámci služby Navigator. Hovory nad rámec volných minut jsou účtovány sazbou 3,50 Kč/min ve špičce, resp. 1,90 Kč/min mimo špičku při volání v síti T-Mobile a na pevné linky; do ostatních mobilních sítí platí sazba 4,50 Kč/min. Odeslání jedné textové zprávy nad rámec volných SMS vyjde na 1 Kč.

(Ceny jsou uvedeny bez 5% DPH.)

Tarif Twist Home

Moto: Domů moc nevolám, je to drahé.

T-Mobile se jako první rozhodl oslovit speciálně cizí státní příslušníky. Z nejpočetněji zastoupených národnostních skupin pobývá na území České republiky přes 700 tisíc osob a představují tak zhruba 10 procent relevantního podílu na trhu. T-Mobile jim s tarifem Twist Home nabízí řešení v podobě velmi výhodného volání do jejich domovských destinací – a to vše doplněno informačními letáky v jejich rodném jazyce. Hovory na Slovensko vyjdou zákazníka na 4,50 Kč/min do pevné a 7,50 Kč/min do mobilní sítě. Při volání na Ukrajinu a do Ruska zaplatí zákazník 7,50 Kč/min; 9,50 Kč/min stojí hovor do Číny a za volání do Vietnamu zaplatí uživatel 19 Kč. Veškeré hovory v rámci ČR jsou zpoplatněny jednotnou sazbou 4,90 Kč/min a odeslání SMS částkou 3 Kč. Tarif Twist Home však zdaleka není omezen pouze na cizince – uplatnění může najít stejnou měrou u českých občanů, kteří často volají do uvedených destinací.

(Ceny jsou uvedeny včetně 5% DPH. Výhodné ceny do zahraničí jsou platné za použití služby I-Call.)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).