Hlavní navigace

Termínovaný vklad Volksbank Premium – výnos až 3 % p. a.

Volksbank přichází na trh s novým garantovaným depozitním produktem. Jedná se o termínovaný vklad Volksbank Premium, který je podobný klasickému termínovanému vkladu, avšak v tomto případě může klient dosáhnout nadstandardního výnosu, a to až 3 % p. a.

Sdílet

Celkový možný výnos se skládá z garantované části a z úrokové prémie a v rámci jednotlivých emisí je závislý na tržní situaci v době vydání konkrétní emise. Podmínkou pro vyplacení úrokové prémie je, aby se směnný kurz (např. EUR/CZK) nacházel k rozhodnému dni uvnitř stanoveného pásma.

Minimální výše vkladu je 30 000 Kč, dále pak celé násobky 1 000 Kč, maximální výši potom stanoví banka na základě aktuální tržní situace. Vklad je, v souladu se zákonem o bankách, pojištěn až do výše 25 000 EUR na osobu.

Garantujeme vyplacení vložené částky ve výši sto procent, zhodnocení ve výši garantovaného výnosu a mimořádně krátkou dobu vázanosti vložených prostředků, zpravidla tři až šest měsíců. A navíc: neplatíte žádné poplatky, říká Karel Petr, vedoucí oddělení Treasury, Volksbank CZ.

Podmínky Emise č. 07/05

Úroková prémie u aktuální emise činí 2,50 % p. a., přičemž garantovaný výnos je 0,30 % p. a. Celkový výnos tak může dostáhnout až na 2,80 % p. a. Podmínkou vyplacení úrokové prémie je, aby se měnový kurz EUR/CZK nacházel, k datu 11. 8. 2005, v pásmu 29,500 – 30,200 (včetně krajních hodnot).

Založení termínovaného vkladu Volksbank Premium je stejně jednoduché jako založení standardního termínovaného vkladu a není podmíněno vedením běžného účtu.

Oldřich Kračmer
ředitel marketingu
Volksbank CZ, a. s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).