Hlavní navigace

Komerční banka nabízí termínovaný účet s atraktivním zhodnocením a možností předčasného výběru bez sankcí

Komerční banka přichází s nabídkou nového, na trhu termínovaných depozitních produktů unikátního produktu, termínovaného účtu s garancí předčasného výběru bez sankcí.

Sdílet

Komerční banka připravila depozitní produkt, který klientům umožní mít své peníze k dispozici v případě nepříznivých životních událostí, jako jsou dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání, úplná nebo částečná invalidita a zároveň získat atraktivní výnos. Termínovaný účet s garancí předčasného výběru bez sankcí si mohou klienti založit na dobu splatnosti od 1 roku do 5 let a získat – v závislosti na zvolené délce splatnosti – úrokovou sazbu až 3,6 %.

Komerční banka si je vědoma skutečnosti, že se klienti v současné době obávají dlouhodobých investic, a to zejména z důvodu jejich nízké likvidity a dosažitelnosti peněžních prostředků v případě nepříznivé životní události. Zároveň ale u vkladů očekávají vysoké procento zhodnocení. Komerční banka proto oba požadavky skloubila do jednoho produktu, uvedl vedoucí retailového bankovnictví Komerční banky Radko Belada.

Termínovaný účet s garancí předčasného výběru bez sankcí klientovi umožní disponovat s vkladem až do výše 1 milionu korun. Své prostředky získá klient zpět a nepřijde ani o úroky přiznané až do doby výběru, pokud prokáže, že došlo k jedné z výše uvedených nepříznivých životních situací.

Nabídka termínovaného účtu s garancí předčasného výběru bez sankcí je časově omezená – od 1. října 2009 do 6. listopadu 2009.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).