Hlavní navigace

Světová banka skupiny HSBC otevírá pobočku v Brně

Mezinárodní finanční skupina HSBC rozšiřuje síť svých exkluzivních obchodních míst v České republice. Klienti služby HSBC Premier, firmy a podnikatelé budou mít nově k dispozici HSBC centrum přímo na náměstí Svobody v Brně.

Sdílet

Česká pobočka HSBC Bank plc nově poskytuje bankovní služby svým klientům v centru moravské metropole. V České republice se jedná v pořadí již o třetí exkluzivní obchodní místo banky. HSBC centrum bylo dnes otevřeno ve dvouměsíčním testovacím režimu v Brně.

Slavnostní zahájení plného provozu se uskuteční v první polovině září a Brňané se při této příležitosti mohou těšit na bohatý kulturní program.

Od počátku jsme chtěli vyjít vstříc stávajícím i budoucím klientům HSBC Premier, stejně tak obchodním společnostem a podnikatelům, kteří využívají našich finančních služeb v tomto regionu, prohlásil Arjan van den Berkmortel, ředitel HSBC Bank plc v České Republice.

Nové obchodní místo HSBC Bank plc se nachází na náměstí Svobody 5 v Brně. Je rozvrženo do dvou pater s celkovou rozlohou 391 m². Poprvé v ČR zde HSBC poskytuje svým klientům dva segmenty služeb, tj. osobní bankovnictví HSBC Premier a finanční služby pro malé a střední obchodní společnosti a podnikatele.

Světová banka skupiny HSBC otevřela v posledních dvou měsících své pobočky v New Yorku, Washingtonu D. C. a v Petrohradu. Brno se stalo další významnou destinací této mezinárodní finanční skupiny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).