Hlavní navigace

Supermarket na letišti rozšíří nabídku nejen pro cestující

Společnost BILLA otevře zítra v areálu pražského letiště svůj v pořadí již 82. supermarket v České republice. Nachází se v business centru ECM přímo proti příletové hale Terminálu Sever 1. Prodejna střední velikosti s prodejní plochou o rozloze 700 m² povede kompletní sortiment supermarketu včetně čerstvých výrobků. Pohodlný nákup tak umožní nejen 17 000 lidí, kteří pracují na letišti, ale samozřejmě i cestujícím. Ceny platné ve filiálkách řetězce BILLA v České republice budou platit i na letišti. Prodejní doba se přizpůsobí charakteru letištního provozu. Nakoupit zde bude možno každý den od 7:00 do 22:00 hodin.

Sdílet

„Pražské letiště je co do počtu „obyvatel“ vlastně další pražská čtvrť. Nakupovat za normální cenu, o šíři sortimentu ani nemluvě, však doteď nebylo kde,“ uvedl v předvečer zahájení ostrého provozu ředitel společnosti BILLA Česká republika Jaroslaw Szczypka. „Prodejna je každému po ruce a ceny bez jakýkoliv přirážek,“ potvrdil Szczypka . Nabízet bude kompletní sortiment od čerstvě dopékaného pečiva, hotových jídel, širokého výběru lahůdek přes české maso, čerstvé ovoce a zeleninu až po krém na boty.

„Otevření supermarketu na pražském letišti v den jeho 70. narozenin je hezkým dárkem k jubileu. Znamená rozšíření služeb nejen pro cestující a ostatní návštěvníky letiště, ale i pro naše zaměstnance,“ uvedla ředitelka komerčních aktivit Letiště Praha Marta Guthová.

BILLA letos slaví patnáct let od svého vstupu na český trh ve znamení expanze. Právě připravuje převzetí 97 supermarketů Delvita. To podléhá schválení Evropské komise a Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. V současnosti zaměstnává BILLA v Česku téměř 2300 zaměstnanců v 82 prodejnách. Její první supermarket otevřel své dveře zákazníkům v Brně v roce 1991.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).