Hlavní navigace

Nový strukturovaný dluhopis nabízí možnost podílet se na pozitivním vývoji ceny zlata

[Tisková zpráva] Nový strukturovaný dluhopis emitovaný společností Citigroup Funding Inc. nabízí možnost podílet se na pozitivním trendu ve vývoji ceny zlata a zároveň mít 100% ochranu návratnosti investované jistiny

Sdílet

Nedávná volatilita na kapitálovém trhu zvýšila mezi drobnými investory tendenci ke konzervativním, střednědobým investicím do reálných aktiv. V reakci na tuto skutečnost Citibank Europe plc, organizační složka nabízí na základě veřejné nabídky strukturovaný dluhový cenný papír s ochranou návratnosti jistiny vázaný na vývoj ceny zlata se splatností 3 roky, který je denominován v českých korunách. Tento investiční produkt nabízí investorům potenciálně zajímavé výnosy, pokud bude cena zlata i nadále růst, přičemž návratnost investované jistiny při držení tohoto investičního produktu do splatnosti je zaručena emitentem společností Citigroup Funding Inc. a Citigroup Inc. jednající jako poskytovatel garance..

Minimální vklad do tohoto investičního produktu je 100.000 Kč a každý další vklad by měl být násobkem 50.000 Kč.

Tento investiční produkt je vydáván v rámci dluhopisového emisního programu společnosti Citigroup Funding Inc. ”U.S. $30,000,000,0­00 Euro Medium Term Note and Certificate Programme” ze dne 19. srpna 2009, v platném znění. Upisovací období produktu je stanoveno od 26. června do 20. července  2010. Zájemci o tento investiční produkt mohou využít zákaznickou linku TeleBranch a domluvit si schůzku s investičním bankéřem Citibank, který se s nimi může setkat na některé z lokálních poboček Citibank nebo přímo u klienta v kanceláři. Prospekt k tomuto produktu (včetně jeho shrnutí) byl řádně uveřejněn a spolu s podrobnými podmínkami a detailním popisem nabídky tohoto investičního produktu je možné jej bezplatně získat na jakékoliv pobočce Citibank Europe plc, organizační složka, nebo na www.citibank.cz.

Toto propagační sdělení je pouze stručným popisem některých charakteristik produktu a jakékoliv informace zde obsažené podléhají prospektu emitenta. Potenciální investor by se měl před uskutečněním investice důkladně seznámit se všemi investičními riziky spojenými s tímto investičním produktem a měl by si jich být vědom. Ochrana návratnosti jistiny poskytovaná emitentem (Citigroup Funding Inc.), resp. zaručená poskytovatelem garance (Citigroup Inc.), je předmětem úvěrového rizika těchto společností.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).