Hlavní navigace

Stavební spořitelna Wüstenrot uzavřela o téměř 20 % více smluv. Od začátku května zavádí 2,5% úrok z úspor

[Tisková zpráva] Stavební spořitelna Wüstenrot uzavřela v 1. čtvrtletí o téměř 20 % více smluv o stavebním spoření než za první tři měsíce loňského roku. Tím se potvrdilo, že zájem o stavební spoření přes veškeré negativní zprávy trvá.

Sdílet

S platností od 2. května zvýšila úrok z vkladů stavebního spoření u nově uzavřených smluv na 2,5 % ročně. U smlouvy Wüstenrot Team klient získá navíc prémii až 2000 korun.

U všech smluv uzavřených v období od 2. května do 30. června 2011 úročí Wüstenrot úspory ze stavebního spoření výjimečnou 2,5 % úrokovou sazbou z úspor, kterou garantuje po celou dobu trvání smlouvy.  Tato mimořádná sazba je nejenže nejvyšší nabídkou na trhu stavebního spoření, ale úspěšně konkuruje také dalším finančním produktům určeným k dlouhodobému uložení peněz. Zhodnocení vkladů při šestiletém spoření dosahuje v průměru 5,7 % ročně.

Klient Wüstenrotu má navíc možnost získat prémii až 2000 korun, a to uzavře-li smlouvu Wüstenrot Team. Přiznání prémie je podmíněno sjednáním smlouvy na cílovou částku alespoň 200 000 korun. Výše prémie závisí na částce uspořené do konce 4. měsíce následujícího od data uzavření smlouvy a činí 20 % z této částky, nejvýše 2000 Kč.

Dětem do 18 let je i nadále možno sjednat stavební spoření Kamarád+, které je bez úhrady za uzavření smlouvy. Podmínkou smlouvy zdarma je cílová částka 300 000 korun a naspoření 3000 korun do konce 4. měsíce následujícího od data uzavření smlouvy.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).