Hlavní navigace

Stavební spoření od RSTS nově i na pobočkách České pošty

[Tisková zpráva] Raiffeisen stavební spořitelna je klientům opět o krok blíž. Od dubna budou lidem produkty RSTS přístupné také přes pobočky České pošty, což jim zkrátí cestu k využití výhod, které RSTS svým klientům nabízí v oblasti spoření i úvěrů.

Sdílet

Raiffeisen stavební spořitelna se na základě výběrového řízení České pošty stala jejím novým partnerem. V rámci této spolupráce budou poštovní pobočky od 1. dubna zprostředkovávat stavební spoření od RSTS.

Tímto krokem stavební spořitelna významně rozšiřuje svoji servisní síť a vychází vstříc těm, kdo pro vyřizování záležitostí týkajících se finančních produktů využívají poštovní pobočku v blízkosti svého bydliště. Lidé se nyní budou moci v otázkách stavebního spoření obrátit nejen na některé z početných vlastních poradenských míst RSTS, ale i na přepážky České pošty.

Člen představenstva RSTS zodpovědný za odbyt Hans-Dieter Funke k novému projektu říká: „Jsem velmi rád, že se nám podařilo s Českou poštou navázat spolupráci. Jde pro nás o strategického partnera.“ A ředitel odbytu RSTS Bc. Michael Pupala jeho slova doplňuje: „Vzhledem k vysokým požadavkům České pošty na kvalitu to pro nás zároveň znamená ocenění našich produktů a služeb. Na tuto spolupráci jsme se důkladně připravovali a jsem přesvědčen, že rozšíření distribuce produktů stavebního spoření od RSTS na poštovní pobočky je dobrou zprávou pro všechny, kdo chtějí bezpečně a výhodně zhodnocovat své peníze, a stejně tak pro ty, kdo chtějí lépe bydlet. Tedy vlastně pro každého.“Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).