Hlavní navigace

Stabilitu a jistý zisk přináší StabilProfit od ING

Společnost ING nabízí v období od 25. května do 31. srpna jedinečné kapitálové životní pojištění StabilProfit. Jistý výnos, kvalitní pojistná ochrana, snadné sjednání pojištění bez zdravotní prohlídky či možnost snížení daňového základu, to jsou jen některé z výhod tohoto produktu životního pojištění.

Sdílet

StabilProfit v sobě kloubí jistotu životního pojištění a garantovaného zhodnocení investic. Vždy se snažíme vyjít vstříc přáním a požadavkům našich zákazníků. Klienti chtějí jednoduché a efektivní řešení a to jim StabilProfit přináší, komentoval Viktor Kouřil, ředitel životního pojištění ING ČR/SR uvedení tohoto pojištění na trh.

Jeho výjimečnost, kromě zcela neopominutelné pojistné ochrany, spočívá především v garantovaném celkovém 15% výnosu. Po skončení pětiletého pojistného období je tak klientovi vyplaceno 115 % spořicí části pojistného, jejíž výše se liší v závislosti na pohlaví a věku. Jednorázový způsob placení a minimální výše pojistného 75 000 Kč svědčí o úsporném efektu tohoto životního pojištění.

Navíc, přestože se jedná o životní pojištění, společnost ING při podpisu smlouvy nepožaduje zdravotní prohlídku ani nezávislý lékařský posudek zdravotního stavu. Tuto výhodu ocení především zájemci, kteří jsou běžně nepojistitelní. Produkt je určen jak fyzickým tak právnickým osobám, zákazníci starší 55 let si nadto se StabilProfitem mohou snížit daňový základ.

V době trvající hospodářské krize, jak ukazují mnohé průzkumy, toužíme po bezpečí a hledáme jistotu zejména ve finanční oblasti. Potřebujeme spolehlivě uložit peníze, nechceme zbytečně riskovat a nevíme, kdo se o naše finance dobře postará. Naši klienti chtějí vědět, že je o ně i o jejich finance dobře postaráno. Představením StabilProfitu tak reagujeme na sílící poptávku právě po takovém produktu, který by zaručoval návratnost vloženého kapitálu a zároveň byl pojistnou ochranou, tolik důležitou právě v dnešních časech, vysvětlil Viktor Kouřil, ředitel životního pojištění ING ČR/SR.

Více informací o kapitálovém životním pojištění StabilProfit na www.ing.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).