Hlavní navigace

Spuštění ankety “2007 TMT RFID survey”

Svět technologií nedávno zaznamenal významnou událost. Společnost Deloitte ve spolupráci s ČVÚT spustila celosvětovou anketu zaměřenou na mapování stavu a postupu zavádění radiofrekvenční identifikace (RFID) v oblasti telekomunikací, médií a technologií (TMT).

Sdílet

Během celosvětové konference RFID World Summit, která se konala na konci března v Dallasu, byla zaznamenána velmi významná událost na technologickém poli působnosti. Nadnárodní společnost Deloitte Touche Tohmatsu ve spolupráci s Českým Vysokým Učením Technickým v Praze zde slavnostně spustila mezinárodní anketu “2007 TMT RFID survey”. Anketa je zaměřena na celosvětové využití a postup zavádění radiofrekvenční identifikace v oblasti telekomunikací, médií a technologií. Už z podtitulu průzkumu “RFID as the Key Enabler of Convergence” (RFID jako klíčová možnost konvergence) je zřejmé, že je tento průzkum zaměřený hlavně na jedno z nejaktuálnějších témat současnosti – konvergence. Neodmyslitelným přínosem této ankety bude celkový přehled hlavních příležitostí a zároveň lepší porozumění prospěšnosti při zavedení této technologie v telekomunikacích, médiích a technologiích.

“RFID je zlomová technologie, která zatím v mnoha případech nedosáhla svého vrcholu” říká pan Jiří Polák, Global Deloitte TMT RFID Leader, “nicméně čas jde rychle kupředu a naše statistiky ukazují, že je tato technologie připravená generovat nové přínosy pro mnoho podniků.”

Vlastní průzkum je založen na úspěchu předchozích průzkumů, které byly sponzorovány a organizovány společností Deloitte Touche Tohmatsu, a je možno jej vyplnit jak v papírové formě, tak i ve formě internetového formuláře na stránce: www.deloitte.com/…-survey-2007. Průzkum bude přístupný do konce června, kdy bude možnost vyplnění uzavřena. Poté budou výsledky vyhodnoceny a zpracovány do brožury, která bude poslána respondentům.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).