Hlavní navigace

Sponzorujeme Centrum Paraple

[Tisková zpráva] FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny i v letošním roce finančně podpoří projekt Centra Paraple.

Sdílet

Šek na 220 000 Kč předá 28. Září 2011 v pořadu Zdeňka Svěráka „Dobročinná akademie aneb Paraple“ v Žižkovském divadle Járy Cimrmana náměstek generálního ředitele Libor Mánek. Částka je určena na podporu programu „Partner a rodič s poškozením míchy“.

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny stejně jako v loňském roce podpoří projekt „Partner a rodič s poškozením míchy“, který je znám také pod neoficiálním názvem „Máma – táta na vozíku“. Výše finančního daru činí 220 000 Kč. Částka je určena na sociálně-rehabilitační program rodin s dětmi. Šek za PČS předá na slavnostním večeru v Žižkovském divadle Járy Cimrmana náměstek generálního ředitele Libor Mánek. Přímý přenos z večera můžete sledovat na televizním programu ČT1.

„Již druhým rokem podporujeme speciální prodloužené víkendové pobyty hendikepovaných rodin, které pomáhají ke zvládnutí jejich velmi složité životní situace. Jde o projekt pro dobrou věc,“ říká Libor Mánek, náměstek generálního ředitele Pojišťovny České spořitelny. „Zapojujeme se i do dalších charitativních akcí, letos jsme například s kolegy společně běželi pro Paraple a příští rok určitě poběžíme zas.“

Centrum Paraple prostřednictvím programu „Máma – táta na vozíku“ radí hendikepovaným lidem, jak založit rodinu, jak se o ni starat a jak správně do výchovy zapojit partnera. Program je doplněn o přednášky, kreativní dílnu a výlety pro celou rodinu. Všechny tyto neformální aktivity mají za cíl navázání kontaktu rodin s podobnými osudy a vzájemnou výměnu zkušeností.

FLEXI od Pojišťovny České spořitelny se angažuje také v dalších charitativních projektech. Letos již například podpořilo Běh pro Paraple nebo Bambiriádu – přehlídku volnočasových aktivit pro děti a mládež, jíž bylo generálním partnerem. Zaměstnanci pojišťovny mohou každoročně věnovat až dva pracovní dny pro projekty na podporu neziskových organizací.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).