Hlavní navigace

Společnost Fio Slovakia o. c. p., a. s., člen Finanční skupiny Fio, otevřela pobočku v Bratislavě

Sdílet

Dnes v 16:00 hod. byla v Bratislavě slavnostně otevřena nová pobočka společnosti Fio Slovakia o. c. p., a. s., prvního poskytovatele skutečného on-line obchodování s cennými papíry ve Slovenské republice.

Nová pobočka se nachází na Kolárově nám. 15. Pro zájemce o služby obchodování s cennými papíry na trzích v USA, Německu a ČR v reálném čase prostřednictvím počítače a internetu jsou na uvedené adrese ve všední dny vždy od 9:00 do 18:00 hodin k dispozici pracovníci, kteří jsou připraveni podat potřebné informace o celé šíři služeb i o možnostech investování a zřídit přístup k jedinečnému programu pro využití obrovského potenciálu obchodování v reálném čase na zahraničních trzích.

V nově zřízené pobočce si mohou zájemci smluvně zajistit přístup k programům umožňujícím komfortní přístup na zahraniční trhy z jakéhokoli počítače připojeného na internet. Samozřejmou a bezplatnou součástí těchto produktů jsou i informace potřebné pro rozhodování investora, jako jsou horké zprávy, pravidelné reporty o dění na trzích, analýzy, a zejména on-line kurzy akcií.

Záměrem Finanční skupiny Fio je uspokojovat rychlostí, dynamičností a rozsahem služeb i tu nejnáročnější klientelu a poskytovat investorům efektivní a pohodlné nástroje, které spolu s kvalitní obsluhou pobočky přinesou klientům možnost nadprůměrného zhodnocení finančních prostředků.

Otevřením pobočky v Bratislavě se naplňuje další z bodů rozvoje Finanční skupiny Fio, která se svými prvenstvími ve zpřístupnění on-line obchodování na trzích USA, Německa a v prestižním segmentu pražské burzy SPAD představuje lídra na poli elektronického obchodování s cennými papíry v České republice a nyní i na Slovensku.

Fio Slovakia představuje

e-Broker – komplexní nástroj pro obchodování s CP v reálném čase na zahraničních trzích

e-Broker je internetová aplikace umožňující snadný přístup k obchodování na kapitálových trzích z kteréhokoliv počítače připojeného na internet.

Z domova či kanceláře je tak v současné době možné účastnit se aktivně obchodování na nejvyspělejších kapitálových trzích USA (NASDAQ, NYSE, AMEX) a na trzích Německa (XETRA) a České republiky (RM-SYSTÉM, Burza cenných papírů Praha včetně prestižního segmentu SPAD).

Uživatel aplikace e-Broker může v libovolnou denní dobu sledovat v reálném čase vývoj kurzů akcií, podávat pokyny k nákupu či prodeji cenných papírů a sledovat stav svých objednávek či vývoj portfolia. Má rovněž k dispozici aktuální informace o stavu finančních prostředků a o možnostech čerpat úvěr, jehož využití Finanční skupina Fio poskytuje. Podání pokynu, zpracování centrem Fio, kapitálovými trhy a zobrazení zprávy o současném stavu objednávky je v době otevření trhů otázkou několika vteřin.

Další jedinečnou výhodou je možnost velmi operativní správy portfolia. Propracovaný systém řízení finančních toků Finanční skupiny Fio umožňuje klientům ihned nakupovat za prostředky získané prodejem cenných papírů na jednom trhu akcie na jiném trhu. Odpadá tak obvyklé několikadenní čekání na vypořádání provedeného obchodu. Problémy s převody měn přitom řeší Finanční skupina Fio za klienty.

Součástí služeb elektronického obchodování s akciemi jsou inteligentní funkce, jejichž použití pomáhá omezovat rizika investic nebo výhodně nakupovat či prodávat. Tzv. inteligentní pokyny jsou konstruovány tak, aby klient mohl činit pouze investiční rozhodnutí a automaty je pak bezchybně a maximálně rychle proměnily v konkrétní nákupní a prodejní pokyny.

Užívání internetové aplikace e-Broker je poskytováno bezplatně. Zdarma jsou i pokyny na trhy USA a SRN a do segmentu SPAD pražské burzy. Také veškeré poplatky za provedené obchody jsou díky vysoké automatizaci komunikace podstatně nižší než v případě zadávání pokynů přes makléře například prostřednictvím telefonu nebo faxu, i když i tento způsob obchodování Fio Slovakia nabízí.

e-Broker je přístupný přímo z webových stránek Finanční skupiny Fio www.fio.sk, kde je též k dispozici uživatelský manuál, ve kterém naleznete podrobný popis funkcí aplikace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).