Hlavní navigace

Společnost ČSOB Leasing je opět generálním partnerem ankety o "Nejoblíbenější automobil roku 2004"

Společnost ČSOB Leasing se stala generálním partnerem 10. ročníku ankety o "Nejoblíbenější automobil roku 2004 v České republice" a pokračuje tak v tradici, kterou zahájila v roce 1998. Letos je anketa již po šesté spojena se jménem ČSOB Leasing.

Sdílet

Generálním partnerstvím v anketě o „Nejoblíbenější automobil roku 2004 v České republice“ chceme dále posilovat naše vztahy s výrobci a prodejci automobilů, řekl pan Josef Rosenkranz, výkonný ředitel pro obchod společnosti ČSOB Leasing. Spolupracujeme s většinou významných dovozců automobilů v České republice a svou účastí v této anketě dokládáme známou skutečnost, že ČSOB Leasing svými produkty významně podporuje prodej automobilů v České republice. Vždyť možnost financovat pořízení automobilu formou leasingu nebo splátkového prodeje pomáhá zákazníkům v jejich rozhodování při výběru vozidla. Leasing již tradičně patří k prodeji automobilů, neboť téměř 80 % všech leasingových obchodů je vázáno na dopravní techniku, doplnil ještě pan Josef Rosenkranz.

ČSOB Leasing nabízí několik způsobů, jak financovat pořízení vozidla:

Finanční leasing je nejvyužívanější formou leasingového financování v České republice. Jedná se o pronájem financovaného předmětu s následnou koupí. Po dobu trvání leasingové smlouvy, je předmět leasingu ve vlastnictví pronajímatele – leasingové společnosti. Po skončení leasingové smlouvy přechází předmět do vlastnictví zákazníka.

Při splátkovém prodeji spočívá hlavní rozdíl ve vlastnictví spláceného předmětu. Kupující se stává majitelem hned při převzetí předmětu a po zaplacení první splátky. Zákazník není limitován minimální dobou splácení, může si ji zvolit libovolně od 12 měsíců.

Operativním leasingem se rozumí pronájem vozidla na časové neomezenou dobu (ta se stanovuje na základě požadavků klienta). Vlastníkem předmětu je leasingová společnost. Po ukončení nájmu vrací nájemce vozidlo zpět leasingové společnosti. V případě operativního leasingu není požadována žádná první záloha neboli akontace.

ČSOB Leasing, a.s., je univerzální leasingová společnost s celorepublikovou působností a patří do Skupiny ČSOB. Poskytuje finanční služby pro podnikatelské subjekty i pro fyzické osoby nepodnikatele v oblasti financování dopravní techniky, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Svým zákazníkům nabízí kompletní škálu leasingových produktů včetně financování v EUR a USD, splátkový prodej a také nájem – operativní leasing. V hodnocení 100 nejvýznam­nějších firem ČR, vyhlašované sdružením CZECH TOP 100, obsadil letos ČSOB Leasing v kategorii ostatních finančních společností první místo. V žebříčku WebTop100 byly jeho webové stránky hodnoceny jako šesté nejlepší v ČR. V loňském roce byla společnosti ČSOB Leasing na základě provedeného auditu jakosti potvrzena platnost evropské certifikace ISO 9001.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).