Hlavní navigace

Společnost Credium představuje: Nejlevnější půjčka na českém finančním trhu

Od 19. listopadu rozšířila finanční společnost Credium, a.s. svou působnost na poli spotřebitelského financování. Novým kvalitním produktem je tzv. Nejlevnější půjčka, hotovostní nebankovní půjčka, o kterou mohou klienti jednoduše požádat prostřednictvím internetu.

Sdílet

Nejen nebyrokratickým způsobem zažádání, ale především nízkou úrokovou sazbou a svobodou účelovosti půjčky chce Credium nové a stávající klienty přesvědčit.

Ve druhé polovině listopadu rozšířila společnost Credium portfolio produktů spotřebitelského financování o nebankovní úvěr, tzv. Nejlevnější půjčku, o kterou si mohou zájemci požádat on-line prostřednictvím webovských stránek www.nejlevnejsipujcka.cz. Nejlevnější půjčka je bezúčelovou hotovostní půjčkou s možností zažádat si o 30 000 až 250 000 Kč, s délkou splácení od 6 do 72 měsíců a měsíční splátkou již od 699 Kč včetně poplatků a s RPSN již od 9,13 %. Získání půjčky prostřednictvím internetu šetří klientům čas a zvyšuje jejich pohodlí při využívání finančních služeb kdykoliv nejen nyní v hektickém předvánočním období. Nejlevnější půjčka společnosti Credium je neúčelová půjčka, kterou mohou klienti využít například na nákup vybavení domácnosti, na dovolenou, na vzdělání na rekonstrukci bytu, apod.

Půjčka přes internet je produkt, který získává na významu nejen na českém trhu, tvrdí Ing. Bronislav Dvořáček, ředitel spotřebitelského financování společnosti Credium, a dodává: Díky zkušenostem společnosti v rámci naší finanční skupiny (zejména Sofinco, Credit plus a Agos) jsme byli schopni připravit a uvést produkt, kterým chceme úspěšně čelit ostatním konkurentům na českém trhu s nebankovními finančními službami.

Jak jednoduše může klient žádat o Nejlevnější půjčku?

Na internetové stránce www.nejlevnejsipujcka.cz je podrobný popis a podmínky, za kterých je možné požádat o Nejlevnější půjčku. Celý proces požádání o půjčku je postaven na jasném a srozumitelném principu. Zájemce si v dynamickém kalkulátoru zvolí výší a dobu splácení půjčky a okamžitě vidí úrokovou sazbu a RPSN, poté vyplní jednoduchý on-line formulář a ten odešle emailem. Výsledek posouzení se žadatel dozví již během několika minut. V případě schválení půjčky, je klientovi zaslán návrh smlouvy, který vytiskne, podepíše, přiloží kopie potřebných dokladů a vše zašle na poštovní adresu do centrály společnosti Credium. Není nutná žádná osobní návštěva centrály ani pobočky Credium. Po obdržení žádosti a finálním schválení budou peněžní prostředky automaticky připsány na bankovní účet zákazníka.Vše je tak vyřízeno rychle a jednoduše a pohodlně třeba z kanceláře nebo domova.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).