Hlavní navigace

Soutěžte o notebook s FREE kontem od Volksbank

Na začátek akademického roku připravila Volksbank soutěž o notebook s FREE kontem, které je určeno pro studenty od 15 do 30 let. Kromě hlavní soutěže, v níž mohou studenti navrhovat slogany pro studentské konto, proběhne na začátku října v pěti univerzitních městech roadshow se soutěží o mobilní telefon.

Sdílet

Každý student, který navrhne nový reklamní slogan pro FREE konto, se může zapojit do soutěže o notebook, který jsme vybrali jako ocenění pro nejlepšího kreativce. Tuto praktickou cenu jsme zvolili zcela záměrně – v dnešní době už se studium, obzvlášť na vysoké škole, bez osobního notebooku téměř neobejde, zdůvodnil Petr Žibřid, ředitel marketingu a komunikace Volksbank CZ. Studenti mohou posílat své slogany přes registrační formulář umístěný na speciální internetové stránce www.freekonto.cz, a to v termínu od 30. září do 31. října 2008.

V pěti univerzitních městech na vybraných místech proběhne roadshow, kde bude speciální patrola Volksbank informovat studenty o výhodách FREE konta. Zájemci, kteří poskládají puzzle s motivem FREE konta, budou moci vyhrát mobilní telefon. Vítěz bude každý den vyhlášen na www.freekonto.cz.

Rozpis termínů pro roadshow:

30. 9. 2008 – Liberec
1. 10. 2008 – Praha
2. 10. 2008 – Praha
7. 10. 2008 – Ostrava
8. 10. 2008 – Brno
9. 10. 2008 – Olomouc

Více informací na www.freekonto.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).