Hlavní navigace

Soutěž s kartou AURA

Cetelem připravil pro své klienty – držitele úvěrových karet Aura MasterCard a MasterCard Electronic v souvislosti s letošním fotbalovým mistrovstvím světa zajímavou soutěž.

Sdílet

Každý den vyhrávají v této soutěži klienti Cetelem tři dárkové balíčky, které obsahují batoh, tričko a míč s motivem FIFA Mistrovství světa ve fotbale 2006. Dárkový balíček obdrží ten klient, který daný den uskuteční nejvíce transakcí, dále ten, který vyčerpá nejvyšší částku, a nakonec ten, jehož transakce bude uskutečněna daný den jako 2006. v pořadí.

Na tři klienty, kteří provedou v měsíci květnu nejvíce transakcí se svou kartou Aura, navíc čekají hlavní ceny. Klient s nejvyšším počtem transakcí získá LCD televizor, klient s druhým nejvyšším počtem transakcí dostane domácí kino, a na třetího v pořadí čeká DVD rekordér, vše od firmy Philips.

Do soutěže jsou zařazeny všechny transakce provedené kartou, tzn. výběry v bankomatech i platby kartou v obchodech, v minimální hodnotě 100 Kč. Soutěž probíhá od 1.5. do 31.5.2006, klienti o ní budou informováni prostřednictvím letáků ve výpisech z úvěrových účtů a speciálním direct mailem. Podrobné informace o soutěži najdete na www.aurakarta.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).