Hlavní navigace

Soutěž DIRECT Pojišťovny o 15 000 Kč na pohonné hmoty

[Tisková zpráva] DIRECT Pojišťovna připravila pro návštěvníky mezinárodního veletrhu AUTOTEC a AUTOSALON 2010, který se koná od 4. do 10. června 2010 na brněnském výstavišti, soutěž o kartu na pohonné hmoty v hodnotě 15 tisíc korun. Pro zařazení do soutěže stačí na stánku DIRECT Pojišťovny č. 027 v pavilonu „V“ vyplnit soutěžní kupón.

Sdílet

„Již od počátku působení na českém trhu nabízíme motoristům vždy něco navíc. Přišli jsme např. s produktem Moje flotila umožňujícím klientům získat slevu za pojištění více vozidel či s možností zkopírovat si bonusy z povinného ručení na havarijní pojištění,“ říká Tomáš Zavoral, tiskový mluvčí DIRECT Pojišťovny.

Mezinárodní veletrh užitkových vozidel, dílů a servisní techniky AUTOTEC je jednou z nejvýznamnějších oborových prezentací v Evropě. Dvojice spojených veletrhů AUTOTEC a AUTOSALON BRNO 2010 nabídne návštěvníkům novinky jak z oblasti užitkových automobilů, autobusů a přípojných vozidel, tak z oblasti osobních vozidel, jejich komponentů, techniky, doplňků a služeb. 

Více informací na www.direct.cz/au­tosalon. 

Výhody pojištění vozidel u DIRECT Pojišťovny:

•    Asistenční služby zahrnuté v ceně pojištění jsou v případě nehody k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

•    Převádíme bonusy mezi manželi a kopírujeme bonusy z povinného ručení na havarijní pojištění.

•    Na druhé až páté auto nabízí DIRECT Pojišťovna automaticky slevu 15 – 20 % z ceny povinného ručení.

•    Pro výpočet pojistného používá DIRECT Pojišťovna nejvíce parametrů ze všech pojišťoven na českém trhu. Větší množství předaných údajů dává jasnou výhodu klientovi, který díky tomu získá cenu „šitou na míru“.

•    Pojištění lze u DIRECT Pojišťovny během několika minut sjednat pohodlně přes internet nebo po telefonu, a to od sestavení nabídky až po tisk zelené karty.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).