Hlavní navigace

Současní i noví klienti Equa bank získají před vánocemi odměny – Může to být pár set i několik tisíc korun

[Tisková zpráva] Bonus 3 % z objemu všech nákupů platební kartou klientovi zpět na běžný účet. Úrok 3 % p.a. na termínovaném vkladu na 6 měsíců.

Sdílet

Equa bank dnes zahajuje vánoční bonusovou akci, během níž  stávajcí i noví klienti banky získají nadstandardní finanční odměnu až 3 % z celkové částky, kterou utratí v listopadu a prosinci za jakékoliv nákupy platební kartou Equa bank, a zároveň mohou využít nabídku mimořádně vysokého 3% úročení  termínovaného vkladu na 6 měsíců. 

„Cílíme teď na klienty, kteří chtějí nakupovat vánoční dárky, a na lidi, kteří hledají na trhu vysoké úroky, aby zhodnotili svoje úspory,“ říká Peter Michajlov, manažer produktového týmu Equa bank. „Vytváříme klientům takové podmínky, aby se jim vyplatilo odejít od velkých bank a založit si účet u nás. Přitom je v aktuální nákupní sezóně odměníme za platby kartou při nakupování u obchodníků nebo přes internet kdekoliv v ČR nebo ve světě.“

Bonus 3 % z plateb kartou

Každý stávající i budoucí klient Equa bank dostane od banky zpět na svůj účet odměnu ve výši 3 % z částky, kterou utratil při nákupech platební kartou v době trvání bonusové akce od 7. 11. do 31. 12. 2011. Bonus se vztahuje na úhrady kartou do maximální výše 75 tisíc korun v každém měsíci, kdy akce probíhá. Klient může získat až 2 250 Kč za jeden měsíc ve formě finančního bonusu.

Pokud klient zaplatí kartou v listopadu například 10 000 Kč, banka mu nejpozději do 5. prosince připíše na běžný účet odměnu 300 Kč. V prosinci pak utratí kartou třeba 50 000 Kč a získá tak bonus ve výši 1 500 Kč, který bude připsán do 5. ledna 2012. Tato odměna se dále nezdaňuje.

Termínovaný vklad na 6 měsíců s úrokovou sazbou 3 %

Šestiměsíční termínovaný vklad založený ve stejném období, tedy od 7. 11. do 31. 12. 2011, bude úročen aktuálně nejvýhodnější úrokovou sazbou svého druhu na trhu ve výši 3 % p.a. Termínovaný vklad u Equa bank lze zřídit okamžitě, stávající i noví klienti banky si ho mohou otevřít sami v internetovém bankovnictví. Počet takto zřízených účtů pro termínované vklady na jednoho klienta není omezen a úroková sazba ve výši 3 % platí při minimálních vkladech od 20 000 Kč a zároveň pokud souhrnný vklad u jednotlivého klienta nepřevýší dva miliony korun. Nabídka na zřízení vkladu platí od 1. listopadu do 31. prosince 2011.

Přibývají důvody, proč se vyplatí přejít k Equa bank

„Už v září, když jsme naše služby spustili, jsme tvrdili, že přejít k Equa bank se vyplatí a současná akce je další ukázkou toho, jak vstřícně Equa bank ke klientům přistupuje,“ doplnil Peter Michajlov. Služby a produkty Equa bank jsou velmi jednoduché a srozumitelné a v souhrnu patří ke špičce na trhu díky nízkým poplatkům i výhodným úrokovým sazbám u spoření. Už základní nabídka pro klienty s běžným účtem zahrnuje:

•    3měsíční zkušební období s vedením účtu zdarma pro každého nově příchozího klienta

•    návazné vedení účtu zdarma pro každého aktivního klienta banky, který má měsíční příjem na účet nejméně 15 000 Kč nebo má souhrnně na jakýchkoliv produktech banky vloženo alespoň 150 000 Kč, případně bude pravidelně měsíčně splácet hypotéku pořízenou u Equa bank

•    zdarma příchozí platby, odchozí platby, trvalé příkazy, inkasní platby, SIPO a elektronické výpisy z účtu

•    výběry z jakéhokoliv bankomatu v celé České republice i kdekoliv na světě za devět korun

•    zdarma vystavení platební karty k běžnému účtu

•    zdarma volba vlastního PIN kódu k platební kartě nebo jeho změna

•    zdarma nastavení vlastních autorizačních limitů k platební kartě pro platby, platby přes internet a výběry hotovosti z bankomatu

•    unikátní multiměnová funkce platební karty pro klienta, který si zřídí běžné účty ve více měnách (koruny, eura, americké dolary), díky níž si klient sám může přes internetové bankovnictví propojit kartu s kterýmkoliv ze svých běžných účtů. Multiměnová karta následně při transakcích v zahraničí použije automaticky peníze přímo z účtu v odpovídající mě­ně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).