Hlavní navigace

Služba Max Mobil PS spolupracuje již se všemi mobilními operátory - nově i s Eurotelem

Po zkušebním pilotním provozu přichází Poštovní spořitelna s novinkou v přímém bankovnictví. Po T-Mobilu a Oskarovi přibyl do rodiny GSM bankovnictví Poštovní spořitelny od 1.11.2004 také Eurotel. Nabídka služby Max Mobil PS je tak kompletní a vyhoví každému zájemci o její využívání.

Sdílet

Služba Max Mobil PS je u klientů velice oblíbená, v současné době ji využívá téměř deset tisíc klientů. S jejím rozšířením o Eurotel předpokládá Poštovní spořitelna další nárůst, řekl ředitel řízení obchodní sítě PS pan Miroslav Seidl.

Služba Max Mobil PS umožňuje klientům obsluhovat své finance s pomocí mobilního telefonu. Tímto kanálem je možné provádět nejen pasivní operace tj. např. zjišťování zůstatku na účtu, ale i operace aktivní – jako např. podání trvalého platebního příkazu.

Kromě Max Mobilu PS Poštovní spořitelna nabízí také Max Internetbanking PS – tedy internetové bankovnictví. Spolu s 3 400 obchodními místy České pošty se pro klienty jedná o nejrozsáhlejší přístupovou síť k penězům v České republice.

Ing. Daniela Krůtová
komunikace Skupiny ČSOB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).