Hlavní navigace

Sluníčkový den opět s podporou ČSOB

ČSOB je dlouholetým finančním partnerem Nadačního fondu Rozum a Cit. Jako již tradičně, i letos podpoří peněžní sbírku Sluníčkový den a poskytne tak své bankovní služby v oblasti zpracování vybraných hotovostí. Výtěžek sbírky bude použit na podporu opuštěných dětí a pěstounských rodin.

Sdílet

Sluníčkový den se letos uskuteční ve čtvrtek 26. dubna v 55 městech České republiky, kde bude přes 1 400 dobrovolníků z řad studentů středních škol a gymnázií nabízet keramická sluníčka s logem Nadačního fondu Rozum a Cit. Po skončení sbírky pracovníci poboček ČSOB získané prostředky zdarma přepočítají a zajistí jejich vložení na účet Nadačního fondu. V loňském roce činil výtěžek z akce téměř 1,5 milionu Kč.

ČSOB ve svém vedoucím postavení na českém bankovním trhu si je dobře vědoma své odpovědnosti vůči společnosti a již řadu let aktivně rozvíjí své spektrum činností sociální odpovědnosti v rámci Corporate Social Responsibility (CSR). Mezi hlavní oblasti sponzorských činností vedených pod záštitou CSR, patří podpora finančního vzdělání, překonávání společenského vyloučení, podpora neziskového sektoru, podpora kultury – zvláště pak českého filmu a celkové zvýšení znalosti finančních služeb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).