Hlavní navigace

Slevy na sjezdovky za jízdenku z vkladu

Lyžaři, kteří se vydají na hory vlakem, mohou ve skiareálech společnosti Snowhill za jízdenku nad 200 korun získat o 10% levnější permanentku nebo slevu na doprovodné služby včetně servisu, půjčovny a lyžařské školy. Nabídka platí v lyžařských střediscích Herlíkovice, Kašperské hory, Ještěd, Šachty u Vysoké nad Jizerou, Kamenec nedaleko Jablonce nad Jizerou a Kozinec u Jilemnice.

Sdílet

České dráhy loni spustily nový zákaznický program ČD Bonus, který cestujícím umožňuje výhodný nákup zboží a služeb na více než stovce obchodních míst u smluvních partnerů. Vedle slev na oblečení nebo gastronomické služby poslouží jízdenka z vlaku i jako poukaz na slevu na šesti českých sjezdovkách,“ upřesňuje výhody ČD Bonusu pro lyžaře ředitel Odboru marketingu v osobní dopravě ČD Aleš Ondrůj.

Program se nezakládá na žádné registraci ani členství. Zákazník pouze odevzdá použitý cestovní doklad příslušné hodnoty u smluvních partnerů a získá slevu. „Našim cílem je postupně vybudovat největší zákaznický program v České republice. Chceme lidem nabízet výhody za to, že použili služeb Českých drah a prostřednictvím slev v programu ČD Bonus jim umožnit získat částečně či zcela zpět zaplacené jízdné,“ dodává Aleš Ondrůj.

Nabídka výhod a slev v rámci programu ČD Bonus v sobě kombinuje nákup zboží a služeb. Oproti jízdence v ceně nad 200 Kč získá zákazník například 10% slevu na nákup knih v knihkupectví Kanzelsberger či slevu na lístek do některého z kin Village Cinemas. S jízdenkou v hodnotě nad 400 Kč pak může cestující nakoupit o 10% levněji značkovou módu v některém z obchodů Pietro Filippi. Nabídka výhod je mnohem širší – podrobnější informace jsou uvedeny na www.cd.cz v záložce „cestování vlakem“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).