Hlavní navigace

Sleva 50 % na vstupní poplatek do vybraných podílových fondů ING

U příležitosti vstupu České republiky do Evropské unie připravila ING akci „Kupte si kousek Evropy“. V jejím rámci nabízí 50% slevu na vstupní poplatky do dluhopisového fondu ING Euro a akciového fondu ING EMU Equity. Možnost využít akce má každý nový klient, který uzavře komisionářskou smlouvu v ING Oranžovém domě od 1.5. do 31.5.2004 a investuje prostředky do uvedených fondů nejpozději do 30.6.2004.

Sdílet

Podílový fond ING Euro investuje převážně do dlouhodobých a střednědobých dluhopisů vydávaných hlavně vládami, mezinárodními společnostmi a jinými vysoce kvalitními emitenty zemí Evropské měnové unie. Průměrná doba do splatnosti se standardně pohybuje okolo 5 let.

Cílem fondu ING EMU Equity je dosáhnout dlouhodobého kapitálového výnosu investováním do diverzifikovaného portfolia převážně akcií obchodovaných na oficiálních burzách Evropské měnové unie. Indexem fondu je Financial Times Actuaries Euro –11 Index.

V současné době nabízí ING investorům přes 20 podílových fondů denominovaných v českých korunách, slovenských korunách, eurech a amerických dolarech. Kvalitu těchto fondů potvrdilo v dubnu 2004 udělené ocenění Zlatá koruna pro nejlepší podílový fond roku 2004, které získal ING Český akciový fond a ocenění Bronzová koruna pro třetí nejlepší podílový fond roku 2004, které získal ING Global High Dividend.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).