Hlavní navigace

SkyEurope uvádí espresso illy na palubách svých nových Boeingů 737-700 NG

SkyEurope jako jediná letecká společností v Evropě nabízí čerstvě uvařené italské espresso na palubě.

Sdílet

Praha, Bratislava, 10. července 2006 – SkyEurope, nejvýznamnější nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě, nabízí jako první low-cost dopravce pravé italské espresso a capuccino na palubě.

Zcela nové Boeingy 737–700 NG jsou vybavené špičkovým přístrojem Iaobucci na výrobu espressa. To je pro cestující, kteří si kávu na palubě objednají, záruka nejvyšší možné kvality.

SkyEurope Airlines uzavřely strategické marketingové partnerství s evropským lídrem ve výrobě kávy. Toto spojení naplní vysoké kvalitativní nároky, které v sobě samo jméno společnosti illycaffé nese.

Vyobená z devíti druhů kávy Arabica nabízí unikátní směs illy nezaměnitelnou chuť a vůni, která zůstává stejná v každém šálku v jakémkoli místě na světě.

Létání za nízké ceny neznamená, že cestující nemůže dostat nejlepší službu a nejvyšší kvalitu. Cestování stále zůstává jedním z nejúžasnějších zážitků.

Chceme nabídnout zákazníkům skutečně něco víc, když volí služby SkyEurope. Proto nabízíme špičkovou kvalitu v každém okamžiku cesty.

Stejné cíle má i illycafé, které doslova oslňuje milovníky dobré kávy, a vždy v nich zanechá hlubokou vzpomínku na úžasný zážitek.

Illy Espresso a Capuccino jsou servírována individuálně, a jsou s péčí a pozorností připravena našimi okouzlujícími stevardkami do originálních porcelánových šálků illy, podávána společně s kouskem čokolády a sklenkou vody na kovovém podnosu. Tak vypadá prvotřídní servis pro prvotřídní kávu.

Palubní průvodčí SkyEurope prošli – jen kvůli přípravě vynikajícího espressa na palubě – speciálním výcvikem.

“Jsem hrdý na to, že SkyEurope je jedinou leteckou společností, která nabízí skutečné italské espresso illy na palubě. Odpovídá to našemu neustálému snažení posiuvat hranice kvality našich služeb výš, aby bylo létání pro naše zákazníky skutečným zážitkem”, řekl Ralph Preclik, produktový ředitel SkyEurope.

“Pokračujeme v expanzi, která nám dovolí ukazovat i ostatním národům, jak si nejlépe vychutnat kvalitní kávu. Nové partnerství nám dovolí zasáhnout další zákazníky, kterým můžeme nabídnout uchvacující zkušenost harmonie smyslů a ducha.“ řekl Andrea Illy, generální ředitel Illycaffè S.p.A.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).