Hlavní navigace

SkyEurope startují projekt hrajemefer.cz

Praha, 16. dubna 2007 - SkyEurope Airlines, největší nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě, startují projekt hrajemefer.cz. Na nově zřízených internetových stránkách může kdokoli v několika krocích zjistit, jakou strukturu má konečná cena letenky SkyEurope. Společnost tak pokračuje v sérii aktivit, kterými chce otevřeně komunikovat ceny letenek.

Sdílet

Cílem projektu hrajemefer.cz je ukázat, že SkyEurope Airlines neklamou zákazníky. Internetové stránky hrejemefer.cz vznikly jako reakce na kritiku Sdružení obrany spotřebitelů, které vytýká mimo jiné i leteckým dopravcům, že ve svých nabídkách neuvádějí plnou cenu letenky včetně poplatků. SkyEurope začaly komunikovat cenu letenky a poplatků ve své nové reklamní kampani zahájené v březnu. Projekt hrajemefer.cz je dalším doplněním aktivit, kterými chtějí SkyEurope ukázat, že jsou férovou a důvěryhodnou leteckou společností.

Uvedení projektu dokazuje, že jsme lídrem co se týká cen letenek na českém trhu, a že jsme otevření ke každému našemu zákazníkovi, řekl Karim Makhlouf, obchodní ředitel SkyEurope Airlines. Vedle nejnižší ceny dávají SkyEurope svým cestujícím moderní inovativní produkt a služby. Hlavní částí internetových stránek je tzv. kalkulačka pod odkazem „Kolik mě to bude stát“. Zde si cestující doplní destinaci, kam z Prahy poletí, a požadovanou cenu letenky. Po potvrzení údajů se na monitoru objeví tabulka s vyčerpávajícími informacemi o struktuře ceny letenky – tedy o poplatcích, které jsou k letence připočítány.

SkyEurope zároveň vyzývají ostatní letecké společnosti, aby se k projektu Hrajemefer.cz připojily.

Projekt Hrajemefer.cz byl odstartován v Česku, ale již se připravují kroky k jeho spuštění v dalších zemích, kde SkyEurope působí jako domácí letecký dopravce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).