Hlavní navigace

SkyEurope spouští mimořádnou prodejní akci s garancí maximální ceny

Bratislava, 16. září – SkyEurope Airlines, zvolené v průzkumu Skytrax nejpopulárnějšími nízkonákladovými aeroliniemi ve východní Evropě, dnes zahajují unikátní kampaň, během níž budou jeden týden nabízet letenky s minimální cenou 7 EUR a s maximální cenou 77 EUR, a to včetně poplatků. SkyEurope jsou prvními aerolinkami v regionu, které přicházejí s tak jedinečnou propagační akcí garance maximální ceny letenky.

Sdílet

V průběhu nadcházejících sedmi dní, počínaje dneškem (úterý 16. září 2008) a konče pondělím 22. září, budou v prodeji letenky s cenami od 7 EUR do maximálně 77 EUR včetně poplatků. Letenky je možné rezervovat pro období od 1. listopadu 2008 do 31. března 2009 (vyjma hlavních svátků a předem určených dnů). SkyEurope Airlines budou nabízet tato letecká spojení v rámci celé své prodejní sítě, kromě prodejců využívajících rezervační systém GDS.

„SkyEurope tímto krokem pokračují ve svých nedávných marketingových a propagačních aktivitách“ říká Steven Greenway, obchodní ředitel SkyEurope Airlines a dodává: „Naše akce ’Šťastných sedm’, která garantuje maximální výši ceny letenky, je jen dalším přirozeným krokem naši kreativní komunikace. Je to také skvělou příležitostí pro naše zákazníky, jak ještě více ušetřit díky SkyEurope.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).