Hlavní navigace

SkyEurope oznamuje otevření nové přímé linky z Prahy do Grenoblu

Praha, 10. srpna 2006 – SkyEurope Airlines, vedoucí středoevropská nízkonákladová letecká společnost, oznamuje otevření nové přímé linky z Prahy do Grenoblu.

Sdílet

S touto novou destinací přibude do seznamu linek SkyEurope z Prahy další skvělý cíl pro prázdninové cesty. Nová linka, z Prahy už třetí do Francie, nabídne hlavně vyznavačům alpského lyžování a obdivovatelům krásné přírody další možnost prožít skvělé dni sportováním, nebo strávit dovolenou touláním po z Prahy dosud těžko dostupých nádherných alpských údolích. Přímé spojení Praha – Grenoble bude k dispozici jednou týdně, a to každou sobotu od 23. prosince 2006. Vedle Grenoblu nabízí SkyEurope pro milovníky zimních sportů spojení s italskými městy Turínem a Milánem/Bergamem. Všechny linky jsou operované zcela novými letadly Boeing 737–700 NG.

“Volba Grenoblu jako naší další zimní destinace je po našich úspěšných prázdninových linkách do Dubrovníku, Splitu a Nice dalším krokem, který vychází vstříc nejnáročnějším požadavkům českých zákazníků. Nová destinace je navíc potvrzením naší pozice lídra mezi nízkonákladovými dopravci v České republice”, řekl Christian Mandl, generální ředitel SkyEurope.

Rezervace letenek na linku Praha – Grenoble je možná od dneška přes internetovou stránku www.skyeurope.com, nebo přes centrální telefonické rezervační centrum. Akční ceny letenek na této lince začínají na 290,–Kč bez tax a poplatků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).