Hlavní navigace

SkyEurope otevírají další linku z Prahy do italského Rimini

Praha 17. ledna 2007 – SkyEurope Airlines, nejvýznamější nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě, oznamují otevření další atraktivní prázdninové destinace– italského Rimini. Jadranské přímořské letovisko se stává už 17. destinací, kterou SkyEurope nabízejí pro přímý odlet z Prahy. Letadla společnosti budou z Prahy do Rimini startovat s frekvencí dvakrát týdně ve čtvrtek a v neděli počínaje 24. květnem.

Sdílet

S platností nového letního letového řádu budou letadla SkyEurope nově létat také na pravidelných linkách do Bruselu, Kodaně, Athén, Burgasu, Soluně a Catanie. V letním letovém řádu zůstávají i úspěšné destinace Amsterdam, Paříž, Barcelona, Split, Dubrovník, Řím, Miláno, Neapol a Turín. Až do března mohou se SkyEurope lyžaři cestovat do centra zimních sportů Grenoblu.

Ceny letenek SkyEurope začínají na 99 Kč. Až do neděle 21. ledna ale SkyEurope nebízejí 777777 letenek za cenu 1 Kč jednosměrně a bez poplatků. Cena která nemá na českém trhu konkurenci platí pro odlety až do 30. června 2007. Rezervace jsou možné na www.SkyEurope.com, nebo na telefonické rezervační lince SkyEurope 900 14 15 16 (14 Kč/ min).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).