Hlavní navigace

SkyEurope Airlines získaly v Rakousku ocenění “Letecká společnost roku 2006“

Praha, Vídeň 22. září 2006 – SkyEurope, vedoucí středoevropská nízkonákladová letecká společnost s hrdostí oznamuje, že se stala držitelem prestižního ocenění “Airline of the Year 2006”, kterou uděluje rakouský Business World Magazine.

Sdílet

Cena byla zástupcům SkyEurope předána na galavečeru ve Vídni 21. září 2006. Porota ocenila SkyEurope za pokračující expanzi ve střední a východní Evropě, schopnost zlepšování svého produktu a s ním spojených služeb, a za spolehlivost a kvalitu.

SkyEurope přepravily v srpnu 350 000 cestujících, letos otevřely už pátou základnu v Praze, a představily svým cestujícím zcela nové Boeingy 737–700NG vybavené winglety a koženými sedadly. Společnost se řadí mezi nejspolehlivější dopravce v Evropě z pohledu dodržování letového řádu a příletů načas, a to přesto, že operuje i z velmi vytížených letišť. Neustále jsou představovány nové služby, které přinášejí skutečnou přidanou hodnotu cestujícím – například možnost rezervace konkrétního sedadla nebo potvrzení rezervace na mobilní telefon, a v neposlední řadě také nabídku italského espressa na palubě. Gerhard Fürnkranz, vydavatel Business World Magazine, předal ocenění do rukou produktového ředitele SkyEurope Airlines Ralpha Preclika.

“Získání tohoto prestižního ocenění je pro nás velkou ctí. Pro tým zaměstanců SkyEurope je to především odměna za úspěšné zavedení inovativních projektů, které dělají ze SkyEurope nejdynamičtější středoevropskou nízkonákladovou leteckou společnost. Naším hlavním cílem zůstává zlepšování služeb pro naše zákazníky,” řekl Ralph Preclik, produktový ředitel a country manažer pro Rakousko.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).