Hlavní navigace

Společnost SkyEurope Airlines začala nabízet flexibilní letenky a bonusový program SkySaver

Bratislava, 15. září – SkyEurope Airlines, zvolené v průzkumu Skytrax nejpopulárnějšími nízkonákladovými aeroliniemi ve východní Evropě, představily 2 novinky. SkySaver, nový bonusový program, díky kterému je možné ušetřit až 20 procent z ceny letenky a systém flexibilních letenek Flexi-Fare, který umožňuje provádět u rezervovaných letenek neomezený počet změn.

Sdílet

Flexibilní letenky s tarifem Flexi-Fare jsou novým produktem SkyEurope vhodným pro obchodní cestující a zákazníky, kteří vyžadují maximální přizpůsobivost pro své plány. Nyní mohou díky této službě měnit datum odletů a jména pasažérů, a to zcela zdarma. Změnu jména je možné provést až 2 hodiny před odletem. Tarif Flexi-Fare umožňuje provádět změny také u zmeškaných letů. Čas i datum leteckého spojení je tak možné měnit až 24 hodin po plánovaném odletu! Změny u rezervací před odletem mohou být provedeny na internetových stránkách www.skyeurope.com a u zmeškaných letů pomocí telefonického centra SkyEurope.

Společnost SkyEurope dále představila nový bonusový program SkySaver, který je ideálním řešením pro menší firmy a obchodní klientelu. V rámci tohoto programu mohou klienti na základě předplaceného účtu nakupovat letenky za zvýhodněné ceny a bez transakčních poplatků. Program SkySaver je dostupný ve třech verzích: SkyBasic, SkyMedium a SkyPremium a poskytuje okamžitý bonus ve formě navýšení účtu o 10 % až 20 % podle zakoupeného typu. Kdokoli se může stát členem programu SkySaver, stačí jen zaslat email na adresu salessupport@skyeurope.com s žádostí o registraci.

SkyEurope také spustily kompletně inovované internetové stránky včetně zdokonaleného rezervačního systému. Web nyní nabízí funkce moderního cestovatelského portálů, například možnost zakoupit hotelové ubytování v několika jednoduchých krocích během rezervace letu.

„Vyslyšeli jsme přání zákazníků a uvědomili si, že potřebujeme poskytovat více produktů pro naši obchodní klientelu,“ říká Steven Greenway, obchodní ředitel SkyEurope a dodává: „Spuštění služeb Flexi-Fare a SkySaver je pouze začátkem celé škály business řešení, která budou uvedena během nadcházejících měsíců. Budeme testovat přednostní check-in a nadále pokračovat ve vylepšování naší Flexi-Fare nabídky.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).