Hlavní navigace

SkyEurope Airlines a AIREST podepsali exkluzivní smlouvu

Bratislava, Praha, 16. února 2007 – SkyEurope, nejvýznamnější nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě, a společnost AIREST, jeden z největších rakouských dodavatelů v oblasti gastronomie a cateringu, uzavřeli významnou dohodu o spolupráci. Počínaje nadcházející letní sezónou bude AIREST výhradním poskytovatelem služen buy-on-board (BoB) na letech ze všech základen SkyEurope. Doposud zabezpečoval AIREST catering na pravidelných a charterových letech SkyEurope z Bratislavy. Hodnota kontraktu, podepsaného na dobu pěti let, je 35 milionů EUR.

Sdílet

Od března 2007 bude AIREST poskytovat služby buy-on-board na pravidelných linkách ze všech základen SkyEurope – Prahy, Bratislavy, Vídně, Budapešti a Krakova. Pod značkou „SkyDelights“ mají cestující na palubách letadel možnost výběru studeného a teplého občerstvení z bohaté nabídky jídelního lístku. Catering pro cestující charterových letů budou nadále zajišťovat přímo cestovní kanceláře.

AIREST má bohaté zkušenosti v oblasti služeb buy-on-board. „Dohoda je ideální příležitostí na představení silných stránek obou smluvních partnerů“, říká jednatel společnosti AIREST Bernhard Kotlan. Druhý jednatel společnosti Eric Seiser doplňuje: „Obě firmy sledují společný cíl: atraktivní nabídka a kvalitní péče o cestující na rozmáhajících se trzích zemí střední a východní Evropy.“

Pro SkyEurope, které ročně přepraví téměř 3 milióny cestujících, patří kvalitní a hlavně cenově dostupný catering v letadlech k základní filozofii. Efektivní sladění nabídky s její perfektní realizací je pro společnost působící ve více základnách mimořádně důležité.

„Od této spolupráce očekáváme nejen další zvyšování obratu na palubách letadel, ale také nejvyšší kvalitu a pravidelnou obměnu nabídky. Jako největší nízkonákladová společnost ve střední a východní Evropě nabízíme cestujícím nezapomenutelné zážitky z cestování“, řekl obchodní ředitel SkyEurope Karim Makhlouf. „Otevřením naší páté základny na letišti Schwechat ve Vídni, kde má hlavní sídlo i spoelčnost AIREST, budeme od 25. března letošního roku poskytovat na palubě perfektní služby“, doplnil Karim Makhlouf.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).