Hlavní navigace

Skupina UniCredit jmenovala nejvyšší výkonné vedení své budoucí provozní společnosti Global Operations Company

UniCredit v současnosti buduje svou novou podpůrnou provozní společnost Global Operation Services Company, která bude poskytovat služby pro celou skupinu. Její činnost má být spuštěna v prvním čtvrtletí 2009.

Sdílet

Dnes bylo jmenováno nejvyšší výkonné vedení této společnosti:

  • generálním ředitelem se stal Lissimahos Hatzidimoulas (nynější ředitel Back Office u HypoVereinsbank),
  • výkonným náměstkem generálního ředitele pro globální provoz a rozvoj byl jmenován Giandomenico Miceli (stávající generální ředitel pro Processes and Administration skupiny UniCredit) a
  • náměstkem generálního ředitele pro globální produkci byl jmenován Gerhard Krisch (v současné době generální ředitel administrativních služeb u Bank Austria).

Tato nová společnost převezme veškeré služby, jež jsou v současnosti poskytovány regionálními provozními společnostmi případně back-officovými útvary UniCredit, HypoVereinsbank a Bank Austria. V momentu zahájení její činnosti pod ní bude spadat zhruba 7.000 zaměstnanců v Německu, Rakousku, Rumunsku, Polsku a České republice. Společnost bude poskytovat processingové služby v rámci celé skupiny a bude tak podporovat všechny obchodní divize UniCredit Group.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).